-->
WarioWare: Get It Together! Yeni Bir Fragman ve Ücretsiz Demo Sunuyor

Oyun 10 Eylül’de Nintendo Switch için çıktığında herkes bir mikro oyun sihirbazı olabilir

26.08.2021 | ulasufuk

Oyun 10 Eylül’de Nintendo Switch için çıktığında herkes bir mikro oyun sihirbazı olabilir

WarioWare: Get It Together! Nintendo Switch için 10 Eylül 2021’de çıkıyor ve bu sefer oyuncuların Wario ve ekibinin tüm mikro oyun dünyasından çıkabilmelerine yardım etmesi gerekiyor. Seride ilk kez, hayranlar WarioWare evreninden farklı karakterler olarak hikaye modu, Variety Pack ve çevrimiçi mücadeleler dahil olmak üzere çeşitli oyun modlarında oynayabilirler. Hızlı ve ilginç mikro oyunları görmek için yeni fragmana göz atın: WarioWare: Get It Together! – Overview trailer (Nintendo Switch).

Daha da iyisi, hemen aksiyonun tadına varmak için Nintendo eShop’ta ücretsiz bir demo bulunuyor.

Oyuncular sadece Wario’yu değil aynı zamanda Jimmy T, Ashley, 9-Volt ve daha fazlası dahil olmak üzere mürettebatın geri kalanını yüzlerce kendi kaotik mikro oyununda kontrol edebilir ve her bir mücadelede ustalaşmak için absürt yeteneklerini kullanabilirler. Bir Joy-Con’u bir arkadaşınızla paylaşın ve birlikte Story moduna geçin veya yerel kablosuz çok oyunculu modda kendi Switch konsolunuzdan kargaşanın tadını çıkarın.*

Variety Pack, aynı konsolu kullanarak yerel olarak oynayan arkadaşlar için rekabetçi bir parti modu sunar. Mikro oyunlarda ve bir dizi başka eğlenceli mücadelede dört oyuncuya kadar rekabet etmek ve birlikte çalışmak mümkün – ya da değil! -. Oyuncular, haftalık yüksek puan mücadelesi olan Wario Cup veya çevrimiçi skor tablolarıyla Sıralama Modunda yarışabilirler. **

Video:

WarioWare: Get It Together! – Overview trailer (Nintendo Switch)https://youtu.be/V6FQt4vF2UM  


Popüler Haberler


Büyük Finalleri İstanbul’da gerçekleştirilecek dünyanın en büyük espor turnuvalarından 2023 PUBG MOBILE Dünya Şampiyonası’nın (PMGC) Lig Aşaması 2 Kasım’da başlıyor.


Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, ulusal ve uluslararası düzeydeki başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor.


Küresel teknoloji markası HONOR’un tablet serisinin en yeni üyesi HONOR Pad X9, Trusted Reviews ve PocketNow’un da aralarında yer aldığı birçok teknoloji medyası tarafından ödüle layık görüldü.


MediaMarkt, 2017 yılında Türkiye’de bir ilk olarak mağazalarında kurduğu Gamezone alanlarında tüm oyunseverleri son teknolojiyle bir araya getiriyor.