-->
KONAMI, GAMESCOM 2021’E eFootball ve Yu-Gi-Oh! Master Duel İLE KATILACAK

Konami Digital Entertainment B.V., bugün itibarıyla dünyanın en büyük bilgisayar ve video oyunları etkinliklerinden biri olan gamescom 2021’e dijital olarak katılacaklarını duyurdu.

11.08.2021 | ulasufuk

Konami Digital Entertainment B.V., bugün itibarıyla dünyanın en büyük bilgisayar ve video oyunları etkinliklerinden biri olan gamescom 2021’e dijital olarak katılacaklarını duyurdu.

Bir gamescom ortağı olarak KONAMI, yakın zamanda duyurulan oynaması ücretsiz futbol simülasyon platformu eFootball™ ve Yu-Gi-Oh!’nun şimdiye kadarki en kapsamlı KOLEKSİYON KART OYUNU Yu-Gi-Oh! Master Duel için yeni duyurular ve içerikler sunacak! 

Koelnmesse ve Alman Oyun Endüstrisi Derneği (German Games Industry Association) tarafından ortaklaşa organize edilen gamescom, dünyanın en büyük bilgisayar ve video oyunları etkinliklerinden biri olmanın yanı sıra oyun endüstrisi için Avrupa’nın en kapsamlı B2B platformudur. gamescom 2021, 25 Ağustos Çarşamba ile 27 Ağustos 2021 Cuma tarihleri arasında yalnızca dijital formatta gerçekleştirilecek. Dolayısıyla, bu yıl Köln’de offline bir fuar düzenlenmeyecek.

eFootball™ ile ilgili en yeni haberler ve detaylı bilgiler için aşağıdaki adresleri takip edebilirsiniz:

Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU ile ilgili ürünleri, etkinlikleri ve önümüzdeki dönemlerde yayınlanacak yeni dijital Yu-Gi-Oh! oyunları hakkındaki en güncel haberleri almak için adreslerimiz:

Konami Digital Entertainment Co., Ltd., “e-Football” ve “eFootball logosunun Japonya ve diğer ülke ya da bölgelerdeki lisans sahibidir.Popüler Haberler


Crysis 1 Remastered, Crysis 2 Remastered ve Crysis 3 Remastered oyunlarını içeren Crysis Remastered Trilogy paketi, Steam’de şu an yüzde 72’lik bir indirimle sadece 46,70 TL’den satılıyor.


3D Realms ekibi, nişancı, aksiyon ve macera oyunu Phantom Fury için Steam’de heyecan verici bir demo sürümünü yayınladı.


Epic Games’in her hafta ücretsiz sunduğu oyunlar, bu hafta geçtiğimiz Perşembe günü erişime açıldı.


Prime Gaming, Amazon tarafından her ay kullanıcılarına yeni oyunlar sunan bir hizmet.