-->
GFN Perşembe Güncellemelerinde Bu Hafta: Gamescom 2021’de ‘Dying Light 2’ ve ‘Guardians of the Galaxy’ RTX Duyuruları

Bu yılki Gamescom, GeForce NOW için heyecan verici duyurularla dolu.

26.08.2021 | ulasufuk

Bu yılki Gamescom, GeForce NOW için heyecan verici duyurularla dolu. Bu duyurular arasında bu yılın ilerleyen zamanlarında RTX ile GeForce NOW üzerinden yayınlanacak olan Dying Light 2: Stay Human da yer alıyor. Ayrıca Marvel’s Guardians of the Galaxy’nin Premium üyeleri için RTX ile çıkacağı haberi de etkinliğe damgasını vurdu.

Heyecanla beklenen bu iki oyunun dışında King’s Bounty II de dahil olmak üzere bu hafta GeForce NOW kütüphanesine 11 yeni oyun katılıyor.

Dying Light 2 ile Karanlık Çağlara Girin

İnsanlık yerle bir olmuş olabilir, ancak iyi haberler de var. Gamescom 2021, Techland’in Dying Light 2: Stay Human’ın RTX ile GeForce NOW’a geldiğini duyurdu. Premium üyeler, Dying Light 2: Stay Human’ı Techland’in tasarladığı benzeri görülmemiş görüntü kalitesiyle daha düşük güçlü cihazlarda bile deneyimleyebilecek.

Dying Light 2: Stay Human, bu yılın ilerleyen zamanlarında hem Steam hem de Epic Games Store’da çıktığında GeForce NOW’da da yayınlanacak.

Muhteşem Aydınlatmayla Galaksiyi Kurtarmak

Bir başka heyecan verici duyuru ise 26 Ekim 2021’de piyasaya sürülecek Marvel’s Guardians of the Galaxy (Steam ve Epic Games Store), Premium üyeler için RTX desteğiyle geliyor. Bir Premium üye olarak, Marvel’s Guardians of the Galaxy’nin bu yeni yorumunda keşfedilen her dünya, neredeyse tüm cihazlarınızda ışın izlemeli yansımalarla sinema kalitesinde işlenecek.

Bu Haftanın Harika Eklemeleri

Bu haftanın GFN Perşembe Güncellemeleri ayrıca yeni PvE uzaylı vahşi doğada hayatta kalma oyunu Icarus‘un beta sürümünü de içeriyor. Ayrıca yeni fantezi RPG, King’s Bounty II ve Epic Games Store’da haftanın ücretsiz oyunu olan Automachef de kütüphaneye ekleniyor.

Bu hafta GeForce NOW kütüphanesine katılan oyunların tam listesi:

İlgili Linkler

GFN Perşembe Güncellemelerinde Bu Hafta: ‘Dying Light 2’ ve ‘Guardians of the Galaxy’ Duyuruları

https://blogs.nvidia.com/blog/2021/08/26/geforce-now-thursday-august-26/Popüler Haberler


NVIDIA Omniverse, Evrensel Sahne Tanımı (OpenUSD) için hızlandırma ve üç yeni masaüstü iş istasyonu Ada Nesli GPU’ya yönelik önemli güncellemeleri ele aldı.


Razercon 2023, Çığır Açan Duyurular Ve Özel Ortaklıklarla Küresel Oyun Topluluğunu Canlandırıyor


Samsung Electronics Türkiye, 22-24 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek Gaming İstanbul Fuarı’na oyunseverleri davet ediyor.


Yılın en lezzetli etkinliklerinden biri olan Ankara Coffee Festivali, 22-24 Eylül tarihleri arasında MediaMarkt ana sponsorluğunda gerçekleşiyor.