-->
Yeni Razer Kishi iPhone Evrensel Oyun Kontrolcüsü Artık Xbox Game Pass Ultimate’i de Destekliyor

Oyuncular için dünyanın lider yaşam tarzı markası Razer (Hong Kong Stok Kodu: 1337), iPhone telefonlarında Xbox Game Pass Ultimate

29.06.2021 | ulasufuk

Oyuncular için dünyanın lider yaşam tarzı markası Razer (Hong Kong Stok Kodu: 1337), iPhone telefonlarında Xbox Game Pass Ultimate için tasarlanan iPhone (Xbox) için Razer Kishi Evrensel Oyun Kontrolcüsünü tanıttı.  2020’de iki adet “CES’in En İyisi” ödülü, “CES 2021 Honoree” ve “Windows Central 2020 En İyi Xbox Aksesuarı” ödülünü kazanan Razer Kishi kontrolcü serisi, artık her mobil oyuncuya platformdan bağımsız olarak oyun deneyimlerini geliştirme seçeneği sunuyor. 

Oyuncular, tam entegre taşınabilir kontrolcüsü ile artık diledikleri yerde Xbox Game Pass Ultimate’da bulunan 100’den fazla oyunu oynayabilecekler. MFi sertifikalı olan gamepad, Apple Arcade’den temin edilebilenler de dahil olmak üzere uyumlu tüm iOS oyunlarıyla da sorunsuz bir şekilde çalışır.

iPhone (Xbox) için Razer Kishi Evrensel Oyun Kontrolcüsü, mobil oyunculara gelişmiş oyun özellikleri sunarak; tıklanabilir analog parmak çubukları, tam çok işlevli düğme düzeni ve 8 yönlü D-pad ile daha fazla hassasiyet ve kontrol sağlar. Razer Kishin’in bilindik konforlu ergonomik tasarımına sahip olan Kishi kontrolcü serisinin en yeni üyesi, Monokrom yüz düğmelerine sahip yeni bir tasarımla geliyor.

Oyuncular ayrıca, oyun kumandasını satın aldıklarında Xbox konsollarında, bilgisayarlarında ve iPhone’larında sürekli olarak oynamak için 90 günlük ücretsiz Xbox Game Pass Ultimate deneme sürümüne de sahip olacaklar. 

Daha fazla bilgi için lütfen buraya bakın. 

SATIŞA ÇIKIŞ:  28 Haziran 2021

SATIŞ YERİ:      Razer.com ve yetkili satıcılar

FİYAT:                99.99$ / 109.99€ Popüler Haberler


En yeni NVIDIA GeForce Game Ready sürücüsü, Dean Hall ve RocketWerkz’in yeni ortak hayatta kalma oyunu


Türkiye’nin en popüler strateji oyunlarından Paramanya, Aralık ayında yeni bir güncelleme ile oyuncularını çağırıyor.


GeForce NOW kütüphanesine bu hafta 9 tane olmak üzere Aralık ayı boyunca toplamda 20 yeni oyun ekleniyor


Monster Notebook, öğrenci ve ofis kullanımına yönelik geliştirdiği, mobilitesi ve batarya