-->
NEO: The World Ends with You Ücretsiz Demosu İle Ölüm Kalım Savaşına Girin

27 Temmuz’daki Oyunun Çıkışından Önce PlayStation 4 ve Nintendo Switch’te Maceranıza Başlayın

24.06.2021 | ulasufuk

27 Temmuz’daki Oyunun Çıkışından Önce PlayStation 4 ve Nintendo Switch’te Maceranıza Başlayın

SQUARE ENIX® bugün, yaklaşan aksiyon rol yapma oyunu NEO: The World Ends with You için ücretsiz oynanabilir bir demonun yarın PlayStation®Store ve Nintendo eShop üzerinden sunulacağını duyurdu. Oyuncular, RPG klasiği The World Ends with You’nun uzun zamandır beklenen bu devamında Shibuya’nın hareketli sokaklarına taşınacak ve baş karakter Rindo’yu hayatta kalma ve katılmaya zorlandığı bir ölüm kalım savaşı olan ” Reapers’ Game “in ardındaki gizemleri ortaya çıkarma arayışında takip edecekler.

Ayrıca, SQUARE ENIX, mağazalar ve restoranlarla dolu çizgi romandan ilham alan bir Shibuya, renkli karakterler ve Rindo ile Wicked Twisters’ın karşılaşacağı tehlikelere daha derin bir bakış sağlayan NEO: The World Ends with You Final Fragmanını tanıttı.

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz: https://youtu.be/hWlvJ6hWcKs

Demoda oyuncular, Reapers’ Game’in ilk iki gününü deneyimleyecek ve oyuncuları kahramanı Rindo, arkadaşı Fret ve diğer birçok şık ve unutulmaz karakterle tanıştıracak. Oyuncular görevler üstlenebilecek, çeşitli Psych sağlayan pin koleksiyonlarına başlayacak ve oyun tarzlarına uygun çeşitli gösterişli savaş Psych’lerini kullanarak oyunun gizemli Noise’a karşı çılgınca mücadelesinin tadına varabilecekler. Aynı platformda NEO: The World Ends with You’yu satın alanlar için hikayedeki ilerleme tam oyuna aktarılacak.

NEO: The World Ends with You, 27 Temmuz 2021’de PlayStation®4 bilgisayar eğlence sistemi ve Nintendo Switch™ sistemi için çıkacak ve oyunun PC versiyonu bu yaz Epic Games Store’da mevcut. NEO: The World Ends with You’nun fiziksel ve dijital sürümleri belirli platformlarda ön siparişe açıldı. Nereden satın alınabileceğine ilişkin ek ayrıntılar burada bulunabilir: https://www.theworldendswithyou.comPopüler Haberler


Geliştirilen ve yayınladığı Ripstone , Poker Kulübü olarak lanse en sürükleyici poker simülasyon sonsuza dek destek dahil, yapılan ışın izleme ve 4K çözünürlükte . Pokerin filmlerdeki popülaritesine ve çeşitli mobil ve PC’de çok sayıda gerçek paralı poker uygulaması olmasına rağmen , konsollarda çok az sayıda Texas Hold’em oyunu mevcut olduğundan, bu sürüm oyunun hayranları tarafından […]


Huawei, dünyanın en önemli oyun geliştiricilerinden Rovio’nun en popüler oyunu Angry Birds 2’nin Huawei Mobil Servisleri ile AppGallery’de yayınlandığını duyurdu.


Logitech G, oyun tutkunları renk çeşitliliği ve hafif tasarımıyla benzersiz bir oyun deneyimi sunan G335 kablolu oyun kulaklığını duyurdu.


Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2021 Yaz Mevsimi’nde 3. hafta maçları tamamlandı.