-->
Marvel’s Avengers Güncellemesi Dünyanın En Güçlü Kahramanlarına Yeni Bir Tehdit Sunuyor

Yeni Kötü Karakter Scientist Supreme Monica Rappaccini bugün ortaya çıkıyor, Sınırlı Süreli Etkinlik Perşembe Günü Başlıyor

24.06.2021 | ulasufuk

Yeni Kötü Karakter Scientist Supreme Monica Rappaccini bugün ortaya çıkıyor, Sınırlı Süreli Etkinlik Perşembe Günü Başlıyor

Bugün, SQUARE ENIX Ltd., Marvel’s Avengers için oyuncuların yüzleşmesi gereken yeni bir tehdit içeren güncellemenin yayına girdiğini duyurdu: The Cosmic Cube.

The Cosmic Cube Fragmanını İzleyin

Marvel’s Avengers Operation: Hawkeye – Future Imperfect olayları sırasında Avenger’lar, AIM ve Scientist Supreme Monica Rappaccini: The Cosmic Cube tarafından üstlenilen korkunç yeni bir silah projesinin tehdidini ortaya çıkardı. İlk olarak Temmuz 1966’da Tales of Suspense #79’da ortaya çıkan bu inanılmaz güçlü öğe, evrendeki madde ve enerjiyi bilinmeyen bir ölçekte kontrol etme yeteneğine sahip. Ve şimdi, Advanced Idea Mechanics’in çılgın dahi beyninin elinde.

Oyuncuların Cosmic Cube ‘ün kontrolünü Monica’dan, bugün mevcut olan yeni bir Villain Sector görevi “Beating the Odds”da ele geçirme zamanı geldi. Ancak silahın muazzam gücü onu daha da büyük bir tehdit haline getirdi ve Avenger’ların onu tek başına veya dört oyuncuya kadar takım halinde yenmek için zekalarını ve kahramanca güçlerini kullanmalarını gerektirdi.

Yeni Villain Sector’e ek olarak, sınırlı süreli Cosmic Threat Etkinliği 24 Haziran’da başlayacak ve 8 Temmuz’a kadar devam edecek. Cosmic Threat Etkinliği sırasında oyuncular, Monica’nın süper silahı olan Cosmic Cube’ün neden olduğu Kozmik enerji izlerini aramak için dünyayı dolaşmalıdır. Özel Cosmic Threat Etkinliği görevlerine katılan ve Kozmik Hasar zorluklarını tamamlayan oyuncular, yaklaştıkça ve AIM’in Cosmic Cube kullanma çabalarına meydan okudukça benzersiz bir animasyonlu isim plakası, teçhizat ve diğer değerli ödüller kazanacaklar. 

Bu yeni Cosmic Cube içeriği, Şubat ayındaki Marvel’s Avengers Operation: Hawkeye – Future Imperfect hikayesini devam ettiriyor ve Ağustos ayında çıkacak olan Marvel’s Avengers Expansion: Black Panther – War for Wakanda da dahil olmak üzere gelecek sürümler için zemin hazırlıyor.

 
Marvel’s Avengers şu anda PlayStation®4, PlayStation®5, Xbox One, Xbox Series X|S, PC ve Stadia’da mevcuttur ve PEGI 16 olarak derecelendirilmiştir.

*İnternet bağlantısı gereklidir. Platformunuzun çevrimiçi çok oyunculu gereksinimleri geçerli olacaktır.Popüler Haberler


Geliştirilen ve yayınladığı Ripstone , Poker Kulübü olarak lanse en sürükleyici poker simülasyon sonsuza dek destek dahil, yapılan ışın izleme ve 4K çözünürlükte . Pokerin filmlerdeki popülaritesine ve çeşitli mobil ve PC’de çok sayıda gerçek paralı poker uygulaması olmasına rağmen , konsollarda çok az sayıda Texas Hold’em oyunu mevcut olduğundan, bu sürüm oyunun hayranları tarafından […]


Huawei, dünyanın en önemli oyun geliştiricilerinden Rovio’nun en popüler oyunu Angry Birds 2’nin Huawei Mobil Servisleri ile AppGallery’de yayınlandığını duyurdu.


Logitech G, oyun tutkunları renk çeşitliliği ve hafif tasarımıyla benzersiz bir oyun deneyimi sunan G335 kablolu oyun kulaklığını duyurdu.


Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2021 Yaz Mevsimi’nde 3. hafta maçları tamamlandı.