-->
GFN Perşembe Güncellemelerinde Bu Hafta:LEGO Builder’s Journey, Phantom Abyss ve Dual Universe GeForce NOW Kütüphanesine Eklendi

GFN Perşembe Güncellemelerinde bu hafta LEGO Builder’s

24.06.2021 | ulasufuk

GFN Perşembe Güncellemelerinde bu hafta LEGO Builder’s Journey, Phantom Abyss ve Dual Universe dahil olmak üzere 13 yeni oyun GeForce NOW kütüphanesine ekleniyor. Ayrıca Kena: Bridge of Spirits 24 Ağustos’ta Epic Games Store ile aynı anda GeForce NOW’a geliyor.

LEGO Builder’s Journey kütüphanede

LEGO Builder’s Journey, bu hafta Steam ve Epic Games Store ‘da yayınlandı ve GeForce NOW üzerinden PC, macOS ve Chrome tarayıcılarından da erişilebiliyor. Oyun ayrıca RTX özelliklerine de sahip, yani GeForce NOW üyeleri, LEGO Builder’s Journey’i GeForce NOW üzerinden ışın izlemeli grafiklerle oynayabiliyorlar. Üyeler ayrıca, daha uzun oyun süreleri için bulut oyun sunucularına ve genişletilmiş oturum uzunluklarına öncelikli erişim elde ediyor. 

Phantom Abyss’i kaçırmayın

Büyük bir heyecanın ardından Phantom Abyss bu hafta Steam‘de erken erişimde yayınlandı. Oyuncular Phantom Abyss ile gizli tuzaklardan kaçabilir, tehlikeli uçurumlardan atlayabilir ve kutsal kalıntıyı almak için tehlikeli tapınakların amansız koruyucularından saklanabilir. Her tapınak için yalnızca bir deneme olsa da oyuncular özel eşyaları almak için oyunu GeForce NOW üzerinden oynayarak önceki oyuncuların başarısız denemelerinin hatalarından ders çıkartabilirler.

Metaverse’e hoş geldiniz

Dual Universe’de yer alan sanal dünya Metaverse’de her seçim sizin. Oyuncular hemen hemen her şeyi inşa edip küresel ekonomiyi kontrol edebiliyor. Aynı zamanda oyuncular güvenli bölgelere bağlı kalarak Dual Universe’i barışçıl bir şekilde oynayabilir ya da benzersiz PvP’de gerçek zamanlı savaş yapabilirler. 

Gelecek oyunlardan haberdar olun

Kena: Bridge of Spirits 24 Ağustos’ta Epic Games Store ile aynı anda GeForce NOW’a da gelecek. Oyuncular, kutsal bir türbe arayışında genç bir Ruh Rehberi olan Kena’ya katılarak Rot adlı ürkek ruh arkadaşıyla terk edilmiş bir köyün ve ruhlarla dolu ormanın sırlarını ortaya çıkarabilir.

PC oyun indirimleri için tarihleri not alın

Yakında PC oyunlarında büyük yaz indirimi başlayacak. Bu indirimlerle birlikte GeForce NOW da güncellemeler sunmaya hazırlanıyor. 

GeForce NOW’da Bu Hafta

Bu hafta GeForce NOW kitaplığına katılan oyunların tam listesi:Popüler Haberler


Geliştirilen ve yayınladığı Ripstone , Poker Kulübü olarak lanse en sürükleyici poker simülasyon sonsuza dek destek dahil, yapılan ışın izleme ve 4K çözünürlükte . Pokerin filmlerdeki popülaritesine ve çeşitli mobil ve PC’de çok sayıda gerçek paralı poker uygulaması olmasına rağmen , konsollarda çok az sayıda Texas Hold’em oyunu mevcut olduğundan, bu sürüm oyunun hayranları tarafından […]


Huawei, dünyanın en önemli oyun geliştiricilerinden Rovio’nun en popüler oyunu Angry Birds 2’nin Huawei Mobil Servisleri ile AppGallery’de yayınlandığını duyurdu.


Logitech G, oyun tutkunları renk çeşitliliği ve hafif tasarımıyla benzersiz bir oyun deneyimi sunan G335 kablolu oyun kulaklığını duyurdu.


Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2021 Yaz Mevsimi’nde 3. hafta maçları tamamlandı.