-->
MARVEL Future Fight Altıncı Yıldönümünü Kutlama Etkinlikleri, Oyuncu Ödülleri ve Daha Fazlasıyla Onurlandırıyor! 

Netmarble, Marvel Entertainment ile işbirliğinde yapılan popüler mobil oyun MARVEL Future Fight’ın 2015’te yayınlanmasının 6. Yıldönümünü gururla duyuruyor

22.04.2021 | ulasufuk

Netmarble, Marvel Entertainment ile işbirliğinde yapılan popüler mobil oyun MARVEL Future Fight’ın 2015’te yayınlanmasının 6. Yıldönümünü gururla duyuruyor. Bugünün güncellemesi oyuncu Ajanların keyfini çıkarabilecekleri çeşitli oyun içi etkinlikler, oyuncu ödülleri ve diğer içerikleri getiriyor!

Başlangıç olarak Netmarble, oyuncuların sadece MARVEL Future Fight oyununa girerek ödül kazanabilecekleri giriş etkinliği düzenliyor. 6. Yıldönümü Girişi, 30 Nisan’dan 9 Mayıs’a kadar devam edecek ve ana ödül olarak 1x Seçici: Kategori 3 Karakter ile 6. Yıldönümü Özel Simge veriyor.

Ayrıca oyuncular oyun içi görevleri tamamlayarak çeşitli ödüller kazanabileceği iki 6. Yıldönümü Kutlama görevi olacak. İlk görev 30 Nisan – 10 Mayıs arasında gerçekleşip ana ödülleri Mega Kostüm Güçlendirme Bileti: Destansı, 1x C.T.P. Çekiliş Bileti, 1x Kategori-2 Mega İlerleyiş Bileti ve daha fazlasını içeriyor.

Oyuncular şimdi gönderilen Süper Kahramanların büyüme skoruna göre ödüllerin kazanıldığı belirli bölgeleri korumak için karakterlerini gönderebilecek. Oyuncular yüksek seviye bölümleri tamamlayıp elde edilen Gönderim Slotlarını açarak daha fazla karakter gönderebilir.

MARVEL Future Fight için diğer güncellemeler şunlardır:

Ekler

  • Mephisto şimdi elde edilebilir ve Kategori-3’ten başlıyor
  • Demir Adam (Üstün Demir Adam), Mister Fantastik (The Maker) ve Profesör X (Klasik) için Yeni Kostümler elde edilebilir.

Geliştirmeler

  • 6. Yıldönümünü kutlamak için Ana Arayüz yenilenecek
  • Hikaye: Sefer görevleri silinecek ve gerçek Sefer bölümü tamamlandığı gibi Özel Normal Bölümler açılacak
  • ‘Potansiyel Farkına Varma’ özelliği Mephisto, Hayalet Sürücü (Robbie Reyes), Baron Mordo, Kaecilius, Santana, Hellstorm ve Clea için açıldı
  • ‘Potansiyel Uyandırma’ özelliği Görünmez Kadın, Human Torch ve The Thing için yeni Uyanmış Yeteneklerle beraber açıldı
  • Şimdi Kategori-1 karakterler daha az malzemeyle gelişebilir

MARVEL Future Fight dünya çapında 120 milyon oyuncuyla altıncı yıldönümünü kutluyor. Oyun dünya çapında App Store® ve Google Play™ ile mevcut.

Daha fazla bilgi için lütfen http://marvelfuturefight.netmarble.com adresini ziyaret edin.

Popüler Haberler


Yeni hikayelere yelken açıyoruz.


• Acer, yeni 11. Nesil Intel® Core™ H-serisi işlemci ile GeForce RTX


Riot Games, geliştirdiği rekabetçi, 5’e 5, karakter tabanlı taktiksel nişancılık oyunu VALORANT için oyuncularına yenilikler sunmaya devam ediyor.


Yayıncı Focus Home Interactive ve geliştirici Sumo Digital, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için Steam üzerinden