-->
F1 2020 İnceleme

F1 2020’yi ilk kez kendi sürücünüzü yaratmanız istenecek yüzlerini, adlarını ve numaralarını vb. Seçeceksiniz. Ama sonra oyunun ana menüsüne ulaşıyorsunuz. it: yeni Ekibim modu. Ekibim, bu yılın iterasyonunun en büyük yeni üyesi Codemasters F1 video oyun serisi ve harika. Birincil sponsor seçtikten sonra, bir güç ünitesini kaynaklamak, ikinci bir sürücü kiralamak ve daha sonra logo, […]

20.11.2020 | ulasufuk

F1 2020’yi ilk kez kendi sürücünüzü yaratmanız istenecek yüzlerini, adlarını ve numaralarını vb. Seçeceksiniz. Ama sonra oyunun ana menüsüne ulaşıyorsunuz. it: yeni Ekibim modu. Ekibim, bu yılın iterasyonunun en büyük yeni üyesi Codemasters F1 video oyun serisi ve harika. Birincil sponsor seçtikten sonra, bir güç ünitesini kaynaklamak, ikinci bir sürücü kiralamak ve daha sonra logo, renkler vb. önceki F1 oyunlarında bulunan Sürücü Kariyerine çok benziyor, ancak başarıyı biraz daha tatlı hale getiren ekstra bir derinlik katmanı var. Yeteneklerinize güveniyorsanız, ayaklarınızı her zaman çevrimiçi atlayarak bulabilir ve dünyanın dört bir yanından diğer insanları sıralı veya sıralanmamış modlarda yarışmaya başlayabilirsiniz veya belki de bir lige katılmak ya da bir lig oluşturmak istiyorsunuz. Hemen yarışmayı sevmiyorsanız, eSpor sekmesini her zaman ziyaret edebilir ve oradaki en son gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Perde arkasında olanlarla ilgilenmeyenler de Ekibimin eski Sürücü Kariyeri pahasına gelmediğini duymaktan memnun olacaklar; isterseniz tam veya kısaltılmış bir F2 sezonunda yer alabilir veya doğrudan F1’e gidebilirsiniz. Arabanızı yol boyunca yönlendirirken basit bir yarış eylemine devam etmek istiyorsanız, yapılacak en iyi şey budur. Hangi modu seçerseniz seçin, onları herkes için daha keyifli ve erişilebilir kılan daha fazla yeni özellik var. Kendinizi uzun bir kariyere atmak istemeseniz bile, F1 2020’nin sizin için çok şey var. Grand Prix modu, yarışmak için kendi etkinlik dizinizi seçmenize izin verirken, Şampiyona modu F1, F2 veya klasik otomobillerle tamamlanacak altı şampiyona sunar. Ve pistteki diğer sürücüler hakkında endişelenmeden kendilerini zorlamak isteyenler için elbette Zaman Deneme modu var. Maalesef, meydan okumaya yönelik Davet etkinliklerinin önce Sürücü Kariyeri veya Ekibim modlarında tamamlanmasıyla kilidi açılmalıdır.

Asistlerden bahsetmişken, franchise veya genel olarak yarış oyunlarına aşina olmayan yeni oyuncuların ayaklarını bulmasını sağlayacak yeni bir ‘gündelik mod’ var. Pist dışı yüzeyin bir başlangıç için yeniden birleştirilmesi daha kolaydır, ayrıca çok fazla uzaklaşırsanız oyunun sizi yarış hattına çekeceği bir direksiyon yardımı da vardır. Otomatik ‘izlemeye sıfırla’ seçeneği, yakıt karışımının kontrolü ve otomatik olarak ayarlanabilen DRS de seçeneklerdir, gündelik mod da menü ekranlarını basitleştirerek işleri daha az karmaşık hale getirir.

Birçoğu için, insan rekabeti F1 2020’nin en önemli noktası olacak. F1 2020’de yeni olan, oyuncuların arkadaşlarını veya aile üyelerini hızlı ve kolay bir şekilde almasını sağlayan iki oyunculu bir bölünmüş ekrandır. Yine de, çevrimiçi çok oyunculu da var. Her zamanki sıralı ve sıralanmamış yarış seçeneklerinin yanı sıra, ligler de mevcuttur ve oyuncuların uzun vadeli bir rekabet bulabilmelerini sağlar. Haftalık etkinlikler de var, oyuncuları son bir ısıtmalı yarışta yarışmak için daha sonraki bir tarihte dönmeden önce pratik yapmak ve hak kazanmak için zaman harcamak için cazip. Ve çok yetenekli olanlar için, yaklaşan etkinlikler ve benzeri şeyler için özel bir esport menüsü var. Her şey göz önünde bulundurulduğunda, daha önce hiç bu kadar derinlik, özelleştirme ve seçim sağlayan bir F1 oyunu yoktu. İster sporun sert bir hayranı olun, isterse Sebastian Vettel’lerinden Lewis Hamilton’larını bilmeyen bir yarış oyunlarının sevgilisi olun, F1 2020’nin tadını çıkarmanın bir yolunu bulacaksınız. Ve keyfini çıkarın, çünkü bir yana tüm yeni modlardan, özelliklerden ve içeriklerden F1 oyun serisinin çekirdeği yine açıklanamaz şekilde geliştirildi.

İlk göreviniz, sıfırdan başlayarak veya daha önce oluşturduğunuz işi kullanarak kariyeriniz için kullanmak istediğiniz avatarı oluşturmaktır. Bunu takiben, ekibiniz için 4 ana sponsordan birini seçmeniz istenecek; bunların hepsi, önümüzdeki sezonda denemeniz ve yenmeniz için farklı bir hedefin yanı sıra bir imza bonusu. Bu imza bonusunu kullanarak 4 güç ünitesinden hangisini kullanmak istediğinizi seçebilirsiniz; Mercedes, Ferrari, Renault veya Honda. Her birinin farklı bir başlangıç ​​maliyeti var ve en ucuz olduğu için Honda ile gittim, ancak en az güçlü ve güvenilir olma kusurları ile geldi. Her motorun artılarını ve eksilerini değerlendirdikten sonra, seçtiğiniz motora bağlı olarak değişebilen bir dizi F2 sürücüsünden sezonun takım arkadaşınız olacağını kim seçmelisiniz. Sonra yaratıcı olmanın ve mevsime uygun kıyafetinizi seçmenin zamanı geldi; sadece 10 seçenek olmasına ve sadece 5 tanesini düzenleyebilmenize rağmen, umarım oyun piyasaya sürüldükten sonra daha fazla teklif verilecektir. Ardından mevsim boyunca genel merkezinizde göreceğiniz rozeti ve takım renklerinizi tasarlamaya başlar.

F1 2020 şimdiye kadar yapılmış en iyi F1 oyunudur, hiç şüphem yok. Codemasters’ın F1 serisinin kalbindeki güçlü ince motor, son birkaç yıldır ince ayar yapıldı ve şimdi en yüksek performansta. Daha da iyisi, onu çevreleyen şey – üstyapı – bu sürüm için önemli ölçüde yükseltildi, böylece daha dolgun, daha zengin ve her zamankinden daha arzu edilir hale geldi. F1 2020 yarış mükemmelliği. Soru şu, buradan nereye gidiyor?

Popüler Haberler


Playstore’un yıl sonu kampanyası ile yüzlerce oyun yüzde 95’e varan indirimle oyunseverlerle buluşuyor.


Spotify’ın PlayStation 5 konsolunda yepyeni bir entegrasyonu bulunuyor


Üstün Görüntü, Ses ve En Yeni Oyun Özellikleri ile LG ve Xbox, Oyuncuların Hayallerini Gerçekleştiriyor.


ROG RX Optik Mekanik Anahtarlara sahip yeni klavye, oyunculara yönelik özelliklerle dolu.