-->
Mastercard’dan Oyun Tutkunlarını Sevindiren Kampanya

Mastercard, oyun severleri mutlu edecek cazip bir kampanya sunuyor. Oyun dünyasını yakından takip eden ve online oyun alışverişi yapan Mastercard kart sahipleri, 15 Ekim-31 Aralık 2020 tarihleri arasında düzenlediği kampanya kapsamında tek ya da daha fazla seferde 250 TL ve üzeri alışverişlerinde 50 TL’yi para iadesi olarak geri kazanıyor. Ödeme teknolojileri alanında öncü marka Mastercard, […]

13.10.2020 | ulasufuk

Mastercard, oyun severleri mutlu edecek cazip bir kampanya sunuyor. Oyun dünyasını yakından takip eden ve online oyun alışverişi yapan Mastercard kart sahipleri, 15 Ekim-31 Aralık 2020 tarihleri arasında düzenlediği kampanya kapsamında tek ya da daha fazla seferde 250 TL ve üzeri alışverişlerinde 50 TL’yi para iadesi olarak geri kazanıyor.

Ödeme teknolojileri alanında öncü marka Mastercard, yeni kampanyasıyla oyun tutkunlarına kazanma fırsatı sunuyor. Mastercard, 15 Ekim-31 Aralık 2020 tarihleri arasında düzenlediği kampanyasıyla online oyun alışverişi yapan ilk 45 bin kişiye 250 TL ve üzeri alışverişlerinde 50 TL’yi hediye olarak geri iade ediyor.

 “Oyuncuysan ve Mastercard’lıysan şans senden yana” motto’suyla yola çıkan kampanyadan yararlanmak için tek seferde veya çoklu alışveriş yapma kriteri alınıyor. Mastercard sahibi olması yanı sıra tüm kampanya koşullarını sağlayan oyun severler, 250 TL ve üzeri alışverişlerinde kampanyadan faydalanabiliyor. Oyun oynamayı sevenler 15 Ekim 2020 tarihi itibariyle kampanya detaylarına mastercard.com.tr’den ve #OyuncuysanŞanslısın haghtag’i ile sosyal medya üzerinden de ulaşabiliyor.

Popüler Haberler


Londra Sokaklarında Dolaşıyoruz…


Ben 10’un inanılmaz ve renkli dünyasında geçen Power Trip


En yeni anakartlar ve BIOS güncellemeleri, AMD Ryzen Zen 3 mimarili işlemciler için rakipsiz oyun performansı sunuyor


Popüler mobil oyun, tamamen zırhlı araçlar ve ağır silahları, sevilen oyun moduna sunulan güncellemeyle getiriyor