-->
Uragun, Bomba Bir Yeni Oynanış Videosunu PAX Online X EGX Digital İçin Çıkarttı

PAX Online X EGX Digital’in bağımsız temsilcilerinden biri olan Uragun için içerik oluşturucuların yorumlarının yer aldığı bir video yayımlandı Kool2Play, Uragun’un PAX Online X EGX Digital’in bir parçası olduğunu duyurmaktan mutluluk duyar. Oyun, kendi sanal sergi alanına ve dünyanın dört bir yanındaki medya, içerik üreticisi ve oyunculara ulaşma fırsatı elde etti. Dünyanın en büyük dijital […]

14.09.2020 | ulasufuk

PAX Online X EGX Digital’in bağımsız temsilcilerinden biri olan Uragun için içerik oluşturucuların yorumlarının yer aldığı bir video yayımlandı

Kool2Play, Uragun’un PAX Online X EGX Digital’in bir parçası olduğunu duyurmaktan mutluluk duyar. Oyun, kendi sanal sergi alanına ve dünyanın dört bir yanındaki medya, içerik üreticisi ve oyunculara ulaşma fırsatı elde etti.

Dünyanın en büyük dijital oyun etkinliklerinden birisi olarak tanımlanan ve organizatörlerin Eurogamer, Rock Paper Shotgun, VG247, Nintendo Life, USGamer, Digital Foundry ve GamesIndustry.biz ile ortaklık kurduğu PAX Online X EGX Digital’da tahminlere göre, bir milyona ulaşan oyuncunun katılımı oluyor. Bu eşsiz festival 20 Eylül’e kadar sürecek.

Kool2Play stüdyosu da bu açıdan boş durmadı ve oyunculara, düzenli olarak güncellenen yeni demoyu indirip oynamaya imkânı sunarken aynı zamanda oyun yapımcılarından birinin yorumlarının yer aldığı yepyeni, ham bir #PAXEGX oynanış videosu da hazırladı.

Oyunun Kreatif Direktörü Mariusz Leśniewski ” “Uragun, her şeyden önce cephaneliğinizi ve becerilerinizi özgürce seçip onlarla yaratıcı kombinasyonlarından elde ederek eğleneceğiniz bir oyundur. Yeni videoda, düşmanlarla başa çıkma şeklinin tamamen oyuncuya bağlı olduğunu göstermek istedik. Hızlı, içgüdüsel kararlar kesinlikle anahtardır” dedi.

En son #PAXEGX oyun videosunu buradan izleyebilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=EgocanH7Z28

Demoyu oynamak için: https://store.steampowered.com/app/724000/Uragun/

Uragun, hafif gizlilikle dolu (rogue-lite) ilerlemeye sahip zorlu bir yukarıdan aşağıya aksiyon oyunudur. Oyuncular Uragun’da, güçlü bir mech’in kontrolünü ele geçirerek; bir zamanlar insanlığa hizmet eden, ancak iklim değişikliği ve aşırı hava felaketlerine şahit olunca, onu yaratan insanlığa düşman kesilen büyük ve çeşitli düşman yapay zekâ makinelerine karşı savaşa vermek zorundadır. Oyun, 2020’de Steam Erken Erişim’e gelirken 2021’de de konsol sürümleri yayımlanacak.

Basın Kiti: https://bit.ly/uragun_demokit

***

Steam ve ilgili web sitesinde oyun hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Oynanış görüntüleri, fragmanlar ve diğer video içerikleri stüdyonun YouTube kanalında bulunabilir. Ayrıca Facebook ve Twitter‘daki oyun profillerini ve Facebook, Twitter ve Instagram‘daki Kool2Play stüdyo profillerini takip etmenizi de öneririz.

Yaratıcılar ayrıca sizi Discord’daki resmi Uragun sunucusuna katılmaya davet ediyor- burada topluluk üyeleriyle tanışabilir, yapımcılarla sohbet edebilir ve değerli geri bildirimler bırakabilirsiniz. Her yorum dikkate alınır!

Popüler Haberler


Yeni Razer BlackShark V2 Pro, DeathAdder V2 Pro ve BlackWidow V3 Pro’ya


Samsung’un yeni katı hal sürücüsü (SSD) 980 PRO, oyuncular


Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries, 2020 yılında oyuncular


Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oyun sektörü her geçen gün büyüyor.