-->
Super Mario 3D All-Stars 18 Eylül’de Çıkıyor

Nintendo Switch İçin Super Mario 3D All-Stars, Üç Super Mario Platform Macerasını 18 Eylül’de Tek Koleksiyonda Getiriyor Super Mario 64, Super Mario Sunshine ve Super Mario Galaxy dahildir, HD çözünürlüğe güncellendi ve Nintendo Switch için optimize edildi Super Mario 3D All-Stars*, 18 Eylül Cuma günü Nintendo Switch için çıktığında, Mario’nun klasik 3D platform maceralarından bir […]

15.09.2020 | ulasufuk


Nintendo Switch İçin Super Mario 3D All-Stars, Üç Super Mario Platform Macerasını 18 Eylül’de Tek Koleksiyonda Getiriyor

Super Mario 64, Super Mario Sunshine ve Super Mario Galaxy dahildir, HD çözünürlüğe güncellendi ve Nintendo Switch için optimize edildi

Super Mario 3D All-Stars*, 18 Eylül Cuma günü Nintendo Switch için çıktığında, Mario’nun klasik 3D platform maceralarından bir seçkiyi yeniden yaşayın. Super Mario 3D All-Stars, üç Super Mario oyunuyla değer katıyor: Super Mario 64, Super Mario Sunshine ve Super Mario Galaxy, tümü HD çözünürlükte güncellendi ve Nintendo Switch için optimize edildi. Super Mario 3D All-Stars is coming September 18th! (Nintendo Switch) fragmanına göz atın.

Orijinal sürümlerinden daha yüksek çözünürlüklere sahip olmanın yanı sıra, oyunlar Nintendo Switch’te sorunsuz bir oyun deneyimi için optimize edildi. Super Mario 3D All-Stars ayrıca üç oyundan da müzik çalmak için bir oyun içi müzik çalar modu içerir. Oyuncular ekran kapalıyken Nintendo Switch konsollarında müzik dinleyebilirler.

Super Mario 64

Power Stars toplamak ve Bowser’ı durdurmak için Princess Peach’in kalesinin etrafındaki resimleri keşfederken duvardan atlayın, ters takla atın ve hatta uçun!

Super Mario Sunshine

Plaja gitme zamanı! Super Mario Sunshine’da Mario, arkadaşlarıyla tropikal bir tatil için güzel Isle Delfino’ya seyahat eder, ancak bunun yerine karanlık bir komployu ve arkasındaki usta kuklacıyı ortaya çıkarmak içinkendisini güvenilir F.L.U.D.D. ile ekip kurarken bulur.

Super Mario Galaxy

Mario, Rosalina’ya yardım etmek ve Princess Peach’I Super Mario Galaxy’deki Bowser’ın saldırısından kurtarmak için galaksiler arası bir maceraya atılır. İsteğe bağlı hareket kontrolleriyle yerçekimine meydan okuyun ve gezegenler arasında zıplayın ya da Co-Star Modunda ekstra yardım için bir Joy-Con kumandasını bir arkadaşınıza verin!

Video:

Super Mario 3D All-Stars (Nintendo Switch)https://www.youtube.com/watch?v=5QfFyDwf6iY

Editörlere not:

* Paket sürüm yazılımı, yalnızca sınırlı süreli bir üretimdir ve dijital sürüm, Mart 2021’in sonuna kadar yalnızca sınırlı süreli bir sürüm olacaktır.

Popüler Haberler


Yeni Razer BlackShark V2 Pro, DeathAdder V2 Pro ve BlackWidow V3 Pro’ya


Samsung’un yeni katı hal sürücüsü (SSD) 980 PRO, oyuncular


Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries, 2020 yılında oyuncular


Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oyun sektörü her geçen gün büyüyor.