-->
Eylül Ayı Boyunca Sürecek Free Fire ve La Casa de Papel Etkinliği Bugün Başlıyor!

Bermuda Planı teması bugünden itibaren artık oyun içinde.Oyuncular, oyun içerisinde gerçekleşecek özel etkinlikleri, yeni oyun modunu ve özel kostümleri Eylül ayı boyunca bulabilecek.Yeni bir Bermuda Planı etkinlik sayfası bugün yayına girecek ve bu sayfa üzerinden oyuncular, profesörün talimatlarına uyarak ve interaktif bir videoya katılarak ödüller kazanabilecek. Bermuda Planısonunda geldi. La Casa De Papel ve Free […]

14.09.2020 | ulasufuk

Bermuda Planı teması bugünden itibaren artık oyun içinde.Oyuncular, oyun içerisinde gerçekleşecek özel etkinlikleri, yeni oyun modunu ve özel kostümleri Eylül ayı boyunca bulabilecek.Yeni bir Bermuda Planı etkinlik sayfası bugün yayına girecek ve bu sayfa üzerinden oyuncular, profesörün talimatlarına uyarak ve interaktif bir videoya katılarak ödüller kazanabilecek.


Bermuda Planısonunda geldi. La Casa De Papel ve Free Fire arasındaki özel partnerlik şimdi yayında ve oyuncularını bekliyor.

Free Fire’a girdiğin anda Bermuda Planı’nı tecrübe etmeye başla

Oyuncular, oyuna girdikleri anda profesörün yeni planı hakkında bilgilendirilecek. Oyun lobisinden, uçak ve hava çıkartmasına kadar, La Casa De Papel teması Free Fire’ın her bölgesinde mevcut.

Tamamen yeni, La Casa De Papel oyun-içi aktivitelerinin bulunduğu Bermuda Planı’na 6 Eylül 2020, sınırlı süre mevcut olacak Para Basım etkinliğine ise 13 Eylül 2020’den başlamak üzere oyuna katıl

Oyuncular aynı zamanda, etkinlik boyunca özel ödülleri kazanabilecekleri yeni bir Para Basım Etkinliğine katılabilecek. Daha fazla ödül kazanabilmek için, basım hızı üç farklı şekilde artırılabilir: (1) günlük etkinlik görevlerini tamamlamak, (2) arkadaşlara yardım etmek, ve (3) oyun-içinde bulunabilecek Yazıcı Yakıtı Jetonu eklemek. Yazıcı ne kadar hızlı çalışırsa, o kadar da fazla para basar! Acaba etkinlikler 22 Eylül 2020’de bitmeden önce oyuncular 1 milyon dolar basım görevini tamamlayabilecekler mi?

Karakterini özel La Casa De Papel ve Free Fire koleksiyonu ile süslemeye başla

Oyuncular artık karakterlerini süslemek için bir dizi La Casa De Papel ve Free Fire eşyasına sahip olma şansı yakalayacak.


Koleksiyon, Netflix yapımı dizide de görülen kırmızı tulum ve Free Fire ile La Casa De Papel partnerliğinden esinlenilmiş iki yeni kostümü içeriyor: Bermuda Planı Shinobisi ve Kunoichi, Bermuda Sokak Planı.

Bermuda Planı Shinobisi ve Kunoichi kostümleri

Bermuda Sokak Planı kostümleri

Merakla beklenen yeni oyun modu, La Casa de Papel, 20 Eylül 2020’den itibaren oyunculara sunulacak.

Tamamen yeni La Casa De Papel oyun modu

Sınırlı süreli La Casa De Papel oyun modunda, dört oyuncudan oluşan iki takım belirlenen süre içerisinde kafa kafaya rakip bir şekilde, kazanmak için belirlenen miktarda para basmaya çalışır. Oyuncular, harita boyunca dağıtılmış para basım makinelerini ele geçirip çalıştırdıklarında para toplamaya başlarlar. Bir para basım makinesi çalışır durumdayken, oyuncular bölgeyi, tüm parayı çalabilecek olan karşı takımdan korumakla yükümlü olur. Kazanmak için belirlenen miktarda parayı basan ilk takım veya süre dolana kadar en fazla parayı basan takım oyunu kazanır.

Bermuda Planı etkinlik sayfası üzerinden, profesörün talimatlarından haberdar olun

Oyuncular, etkinlik ile alakalı tüm detayları Facebook sayfası veya etkinliğe özel hazırlanmış Bermuda Planı web sayfasından bulabilir. Etkinlik sayfasından, toplamda üç bölümden oluşacak olan, Profesör’ün Free Fire karakterlerini nasıl işe aldığı ve en büyük soygunu nasıl planladığını anlatan sinematik animasyonları da izlenebilir.

Bermuda Planı etkinlik sayfası

Oyuncular aynı zamanda, kendi maceralarına şahitlik edebilecekleri ve farklı sonlara ulaşabilecekleri interaktif bir videoya da katılabilir. Oyuncular, bu videonun sonucunu paylaşarak özel bir oyun içi ödül de elde edebilir.

Videolara https://drive.google.com/drive/folders/1R9_KuU05iFjzyWVMRAfAP_1W2ae-F0B3 linkinden ulaşabilirsiniz.

Popüler Haberler


Yeni Razer BlackShark V2 Pro, DeathAdder V2 Pro ve BlackWidow V3 Pro’ya


Samsung’un yeni katı hal sürücüsü (SSD) 980 PRO, oyuncular


Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries, 2020 yılında oyuncular


Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oyun sektörü her geçen gün büyüyor.