-->
Razer ve 343 Industries Halo Infinite’in Lisanslı Oyun Cihazlarını Sunmaya Hazırlanıyor

Razer, Halo serisinin yeni oyunu Halo Infinite için lisanslı Xbox ve PC oyun çevre birimleri geliştirmek üzere 343 Industries ile bir ortaklık kurduğunu duyurdu. Oyuncular için önde gelen küresel yaşam tarzı markası olan Razer™ bugün, çok beklenen premium ürünü Halo Infinite için 343 Industries ile bir ortaklık kurduğunu duyurdu. Lisans hakları Razer’ın hem Xbox hem […]

30.07.2020 | ulasufuk

Razer, Halo serisinin yeni oyunu Halo Infinite için lisanslı Xbox ve PC oyun çevre birimleri geliştirmek üzere 343 Industries ile bir ortaklık kurduğunu duyurdu.

Oyuncular için önde gelen küresel yaşam tarzı markası olan Razer™ bugün, çok beklenen premium ürünü Halo Infinite için 343 Industries ile bir ortaklık kurduğunu duyurdu. Lisans hakları Razer’ın hem Xbox hem de PC için oyun çevre birimleri de dahil olmak üzere birden fazla lisanslı ürün geliştirmesine olanak tanıyacak.

343 Industries Halo Transmedia Başkanı Kiki Wolfkill konu hakkında “Razer, Halo oyuncularının aradığını bildiğimiz birinci sınıf ekipmanları sunmamıza yardımcı olacak mükemmel bir iş ortağı. Halo Tüketici Ürünleri ekibi, Halo evrenini hayata geçirip, topluluğumuza sunmaya odaklanıyor” şeklinde açıklama yaptı. “Halo markasını bünyesinde barındıran ve aynı zamanda oyuncularımıza birden çok platformda beklediği performansı sunan bu yüksek kaliteli çevre birimleri serisini oluşturmak için Razer ile ortaklık yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.”

Yılın sonlarına doğru gelmesi beklenen ve Xbox Series X’in çıkış oyunlarından bir tanesi olan Halo Infinite, ilk olarak E3 2018’de duyuruldu. Oyun, tarihi Master Chief’in destanına yeni bir bölüm ekleyecek. 

Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Razer ABD Genel Müdürü Bob Ohlweiler, “Halo Infinite, özel donanım arayışında olan zengin bir topluluğa sahip olan bu yılın en çok beklenen oyunları arasında” şeklinde konuştu. “Halo’nun zengin ve güçlü bir franchise geçmişi var ve Razer, oyunun çıkışını ve hayran topluluğunu desteklemek için 343 Industries ve Xbox ile çalışmaktan onur duyuyor.”

Bu ortaklık, daha önceden üretilmiş olan HyperSense dokunsal (haptic) geri bildirimli Xbox’ın ilk kablosuz kulaklığı olan Xbox One için Nari Ultimate ile konsolun ilk kablosuz klavye ve faresi olan Xbox One için Razer Turret gibi ürünlerde olduğu üzere Xbox’a inovatif yeni çevre birimleri getirmeye olanak sunacak. Bu ürünlerin yanı sıra Razer’ın ödüllü Wolverine oyun kumandası serisi de Microsoft’un yakında çıkartacağı Xbox Series X video oyun konsolu ile uyumlu olacak. Ayrıca Razer, bu yıl piyasaya sürülmesi planlanan yeni Xbox ürünlerinden oluşan geniş bir yelpaze sunmaya da hazırlanıyor

Razer’ın Halo Infinite ürünleri ve yeni Xbox çevre birimleri hakkında daha fazla ayrıntı önümüzdeki aylarda açıklanacak.

Satışa Çıkış:

Razer.com ve Tüm dünyada – 2020 (4. Çeyrek)

Popüler Haberler


RTX Laptoplara Geliyor, RTX 3060 Şubat Ayında Masaüstü Bilgisayarlarda ve Gelecek Ayın RTX Oyunları


Steam üzerinden erişilebilen bu deneyimde 2021’de piyasaya çıkacak son teknoloji ekipmanları sanal olarak görmek ve FPS türünde bir mini oyun oynamak mümkün.


6000 mAh dev pili ve güçlü Helio G80 işlemcisiyle en iyi oyun deneyimi için POVA, şimdi Türkiye’de…


Şu andan 25 Ocak tarihine kadar aralarında altı eşsiz sprey ve Kyogisha Hanzo epik kostümünün de bulunduğu toplamda yedi yeni ödül sizi bekliyor