-->
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Steel Wave Operasyonu Şimdi Erişilebilir

Operatörler Ace and Melusi’yi, Ev haritası yenilemesini ve yeni bir Savunan cihazını keşfet Turkish New Season Trailer > here (watch) Turkish New Season Trailer > here (download) Operator Artwork > here Bugün Ubisoft, Tom Clancy’s Rainbow Six® Siege 5. Yıl ikinci sezonu Steel Wave Operasyonunun, Ubisoft’un Windows PC* abonelik hizmeti olan UPLAY+ dahil olmak üzere […]

17.06.2020 | ulasufuk

Operatörler Ace and Melusi’yi, Ev haritası yenilemesini ve yeni bir Savunan cihazını keşfet

Turkish New Season Trailer > here (watch)

Turkish New Season Trailer > here (download)

Operator Artwork > here

Bugün Ubisoft, Tom Clancy’s Rainbow Six® Siege 5. Yıl ikinci sezonu Steel Wave Operasyonunun, Ubisoft’un Windows PC* abonelik hizmeti olan UPLAY+ dahil olmak üzere PlayStation 4, Xbox One ve Windows PC’de kullanılabileceğini duyurdu. Steel Wave Operasyonu, tamamen elden geçirilmiş bir Ev haritasına ve birçok oyun değişikliklerine ek olarak, Norveç ve Güney Afrika’dan yeni bir Saldıran ve Savunan olarak gelen Ace ve Melusi’yi tanıttı.

Year 5 Pass sahipleri yeni Operatörlerle hemen oynayabilirken, geri kalan oyuncular 23 Haziran’dan itibaren Nam veya R6 Kredilerini kullanarak bu Operatörleri açabilecekler. Ev haritası yenilemesi de dahil olmak üzere ek sezonluk yeni içerikler tüm oyunculara ücretsiz olarak sunulmaktadır. 5. Yıl 2. Sezon 29 Haziran’da Battle Pass “Tour De Force”u da ağırlayacak.

Steel Wave Operasyonunda, oyuncular iki yeni Operatörle tanışacaklar:

  • Norveçli Saldıran Ace, dikey herhangi bir yüzeye yapışan ve birbiri ardına 3 panele kadar yavaşça yıkan, atılabilir ve yapışkan bir cihaz olan S.E.L.M.A. ile donatılmıştır. S.E.L.M.A. cihazı neredeyse tüm savunma cihazlarına atılabilir ve onları kolları veya su patlayıcıları ile yok edebilir.
  • Güney Afrikalı Savunan Melusi, Banshee konuşlandırılabilir elektronik cihazlarla donatılmıştır. Doğrudan görüş alanında olan tüm saldıranlara yavaşlama etkisi uygular. Banshee, bir saldıran menziline girdiğinde tanımlanabilir bir ses çıkardığı için bir istihbarat aygıtı olarak da kullanılabilir.

Bu iki yeni Operatöre ek olarak, oyuncular yeniden elden geçirilip yeniden tasarlanmış bir Ev haritasını keşfedebilecekler. Ev sahipleri hem ailesini, hem de kat planlarını genişletti, iki katlı büyük bir eklenti, oyuncuların çarpışacakları yeni hedef alanları ve giriş noktaları ekledi. Harita üzerinde, oyun tekniğini geliştirmek amacıyla ek değişiklikler de deneyimlenebilir.

Steel Wave Operasyonu ayrıca Savunanların yeni bir ikincil aygıtı olan Yakınlık Alarmını tanıttı. Bu küçük, atılabilir yapışkan cihaz, yaklaşıp görüş alanına giren bir Saldıran olduğunda Savunanları yüksek sesle uyaran önemli bir ikaz aracıdır.

İlave oyun güncellemeleri aşağıdakileri içerir:

  • Birleşik MMR
  • Amaru Güçlendirmesi
  • Echo Elit setinin eklenmesi

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege hakkında daha fazla bilgi için lütfen bu adresi ziyaret edin: https://rainbow6.ubisoft.com.

Popüler Haberler


Uluslararası 85 oyun firmasının Türkiye yetkili satıcısı olan dijital oyun mağazası Oyunfor’un açıkladığı verilere göre oyun ve oyun içi satışları


ROG Strix serisinin ilk router modeli olan GS-AX5400, ultra hızlı Wi-Fi 6 bağlantı standardına verdiği destek, şık tasarım ve güçlü özellikleriyle PC, konsol ve mobil oyuncularına hitap ediyor


Dünya Okyanus Günü kutlamalarında Razer, deniz plastiklerini temizleyen yapay zekâ robotunu yeniden tasarlaması için yeni kurulan ClearBot’a yardım ediyor.


19-22 Mayıs tarihlerinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Spor İstanbul ve Publishme imzasıyla düzenlenen Spor İstanbul Gençlik