Trust Gaming’in Resmi Türkiye Distribütörü Aral!

Dünyanın önde gelen video oyun ve aksesuar firmalarının Türkiye’deki dağıtım hakkına sahip olan Aral, oyun pazarının deneyimli Hollanda merkezli markalarından Trust Gaming’in resmi Türkiye distribütörü oldu.

Türkiye’de oyun alanında akla gelen ilk markalardan olan ve kullanıcılarına ‘şampiyon doğulmaz, şampiyon olunur’ #buldIngchampIons mottosuyla seslenen Trust Gaming, bu alanda 40 yıla yakın tecrübesi olan Aral ile güçlerini birleştirdi. Aral; Trust Gaming’in yenilikçi ürünlerini, rekabetçi fiyat politikalarıyla son kullanıcıya sunmaya hazırlanıyor.

Bu iş birliği ile Türkiye oyun sektöründe pazar payını artırmayı hedefleyen Trust Gaming ürünleri; Aral’ın müşteri memnuniyeti ve geniş dağıtım ağıyla; perakende, internet ve diğer tüm dağıtım kanallarında tüketiciyle buluşacak.

Trust Gaming 1983 yılında kurulmuş Hollanda merkezli Trust International B.V. bünyesinde yer almaktadır. Dünya genelinde dijital yasam ürünlerini 3 farklı kategoride (Trust Gaming, Trust Office, Trust Mobile) son kullanıcı ile buluşturmaktadır.  www.trust.com  sitesinden tüm ürünler ile ilgili detaylara Türkçe olarak ulaşabilirsiniz.


Yorum Yazın