One Punch Man: A Hero Nobody Knows İnceleme

One Punch Man: A Hero Nobody Knows etrafında dönen proje, Spike Chunsoft’un geliştiricileri tarafından iyi incelenmiştir. Manga ve başlangıç ​​ruhları son yıllarda tam anlamıyla patladı, okuyuculardan son derece olumlu bir karşılama kaydetti: kahramanın karizması ve özgünlüğü, olanaksız ve yenilmez Saitama sayesinde. Deneyimsiz olanlar için Pelato Mantellato, Dünya’yı tek bir yumrukla tehdit etmek isteyen herhangi bir düşmanı, canavarı ve gizemli yaratığı yayabilir: bir yumruk ve en ufak bir zarar görmeden.

Şimdi, kendinize haklı olarak sorabilirsiniz, kahramanın yenilmez ve ultra güçlü olduğu bir video oyununu nasıl yaparsınız? One Punch Man: A Hero Nobody Knows’ın fragmanları bile Saitama hakkında hemen şaka yaptı, sadece iki saniye içinde biten tipik dövüş oyunu arayüzünde çatışmalar gösterdi: kahramanın ölümcül yumruklarını atma zamanı. Ancak Spike Chunsoft, hayranlara ihtiyaçları üzerinde dikkatle incelenen bir ürün sunmanın bir yolunu buldu, dünyadaki özel olarak Saitama ve şirkete adanmış ilk video oyunu.

Geliştiricilerin ilk fikri, Asura Beetle ve Evrim Evi ile çatışmaya kadar, animenin ilk sezonunun anlatımını sadakatle ama paralel olarak izleyen One Punch Man: Kimse Bilmiyor. Böylece oyuncu, başlangıç ​​oyununun tüm ünlü kahramanlarını, aksiyon ve dövüş oyunu arasında sürekli salınan bir video oyunu içinde, en uygun olandan en uygun olanlara kadar bulur. Ve elbette, onu Vacita Man’a karşı olan en tehlikeli düşmanlarla ve genel olarak ilk sezonun kötü tarihçilerinden çarpışmalardan kurtarmak için acele eden Saitama ile tanışır.

Doğru anladınız: Saitama oyuncuya yardım etmek için koşarsa, One Punch Man: Kimse Bilmeyen Bir Kahraman kim? Bir avatar. Evet, bir avatar: Jump Force’da olduğu gibi ve karşılaştırmalar maalesef burada bitmiyor, Code Vein’de olduğu gibi. Bandai Namco tarafından son yıllarda yayınlanan, mutlak kahramanın mutlaka sıfırdan yapılmış bir yaratık olması gerektiği gibi görünen en yeni başlıklar gibi, herkesin kahramanı olana kadar dünyada kendini savunacak görevdeki yeni oyuncu, Tabii ki ihtiyaçları var. Ve bu, sadece sadık kalmak için, tüm zamanların sinir bozucu mutizmi ile karakterize edilecektir.

One Punch Man: Kimse Bilir Bir Kahraman’ın ilk yirmi dakikası, anlayabileceğiniz gibi, ana karakter editörü onları alıp götürürse: oyuncu, alter egosunu sıfırdan titizlikle yaratabilir ve her açıdan kişiselleştirebilir. Acelesiz, ana ve ikincil görevler yoluyla çeşitli ikincil aksesuarların kilidi açılacaktır. Dövüşte guttural ayetler yaymak dışında asla kullanılmayacak bir ses seçmek de mümkündür: kısacası, herhangi bir iyileştirme olmaksızın olağan ödev.

Ancak bu kez editör aynı zamanda kahramanın evine de uzanıyor: anime’deki Saitama’nınkine benzer bir tür ıssız dolap en azından başlangıçta. Bununla birlikte, burada bile, ana maceraya devam ederek, bazıları özellikle zarif olan ve istediği gibi özelleştirmek için yeni mobilya nesneleri elde etmek mümkün olacaktır. Diğerleri ana şehirdeki belirli mağazalardan satın alınacaktır.

İçerikten bahsetmişken, One Punch Man: A Hero Nobody Knows ana macerası bir dizi ana ve ikincil görevden oluşur. Oyuncu bunları birer birer tamamlamalı, birinden diğerine geçmelidir ve ipliği kaybetmek imkansız olacaktır: başlık, sürekli ve neredeyse takıntılı bir şekilde, ne yapılacağını, nerede, ne zaman ve ne olduğunu açıklayan bildirimlerle ilgili mesajlar ve bildirimlerle ilgili mesajlar göndermeye devam edecektir. nasıl. Hepsinin en nefret dolu karakteri olan Tutorial Man sizin kabusunuz olacak, çünkü sizi her yerde takip edecek, metinleri, gereksiz mesajlarını dengede, gereksiz olan metin nehirlerini okumaya zorlayacak çünkü One Punch Man: A Hero’nun teklifi Kimse şunları bilmez: Düşmanlarla, nerede olduğu ile çatışır.

Hem şehirdeki dağınık görevleri hem de kahramanlar ajansının şubeleri tarafından verilen gerçek görevleri içeren yan görevleri tamamlayarak, oyuncu Kahramanlar Birliği’nin ana görevlerinin kilidini açar. Bunlar aynı zamanda ana hikayeyi sürdüren sözde ana görevlerdir: imtiyazın “gerçek” düşmanlarıyla yüzleşmenize izin verir ve genellikle tüm tuşlara aynı anda rastgele basmaktan biraz daha büyük bir çaba gerektirir. Hala neredeyse her zaman zarar görmemiş kredi almak için izin veren bir yaklaşım. Bu görevleri tamamlayarak, oyuncunun kahraman sıralaması, gittikçe ödüllendirici kavgalar önererek yükselecektir. One Punch Man: A Hero Nobody Knows aksiyon, dövüş oyunu ve RPG arasında bir melezdir, ancak ilk bileşen


Yorum Yazın