-->
LEGO Group ve Nintendo, Efsanevi Lego Yapımını Yeni Bir Seviyeye Taşıyor

Her iki şirketten tasarımcılar, Super Mario’yu LEGO dünyasında hayata geçirerek yeni bir fiziksel oyun deneyimi yaratmak için güçlerini birleştiriyor LEGO Group, Nintendo ile insanların fiziksel dünyada Super Mario ile etkileşimini ve LEGO® deneyimlerine katılma şeklini değiştirecek bir ortaklık duyurdu. Her iki şirket de yenilik ve oyun tutkusunu paylaşıyor ve işbirlikleri, LEGO yapma deneyiminin yeniden canlandırılmasına […]

13.03.2020 | ulasufuk

Her iki şirketten tasarımcılar, Super Mario’yu LEGO dünyasında hayata geçirerek yeni bir fiziksel oyun deneyimi yaratmak için güçlerini birleştiriyor

LEGO Group, Nintendo ile insanların fiziksel dünyada Super Mario ile etkileşimini ve LEGO® deneyimlerine katılma şeklini değiştirecek bir ortaklık duyurdu.

Her iki şirket de yenilik ve oyun tutkusunu paylaşıyor ve işbirlikleri, LEGO yapma deneyiminin yeniden canlandırılmasına yol açarak sevilen video oyunu simgesi Super Mario’dan ilham alarak tamamen yeni bir yol sunuyor.

Ne bir video oyunu ne de geleneksel bir LEGO tabanlı set olan LEGO® Super Mario ™, LEGO parçalarıyla oluşturulan gerçek hayat oyun seviyelerinde para toplayan etkileşimli bir LEGO Mario figürü içeren yeni bir ürün serisidir. Yeni set, çocukların daha önce hiç olmadığı gibi Super Mario’nun eğlenceli dünyasını deneyimlemelerine izin verecek. Super Mario, fiziksel LEGO dünyasında hayata geçirilecek ve yeni zorluk seviyeleri ve oyun stilleri, nesiller boyu keyif alınacak ikonik LEGO deneyiminin bir parçası olacak.

Haberler ayrıca LEGO Group ve Nintendo tarafından dün daha önce yayınlanan bir videoda paylaşıldı: (https://youtu.be/Fq3hw4imZ3g).


LEGO Super Mario’nun bu yıl piyasaya sürülmesiyle hayranların neler bekleyebileceğini ima eden video, LEGO parçalarıyla oluşturulmuş gerçek hayat oyun seviyesinde para toplamak için interaktif bir Mario figürü kullanan bir oyuncu gösteriyor.

LEGO Group Chief Marketing Officer Julia Goldin, “Etkileşimli ve sosyal LEGO oyunu ile Mario’yu fiziksel dünyaya getirmekten çok heyecanlıyız” diyor. “Bu deneyim sayesinde, Mario seven milyonlarca çocuğa en sevdikleri karakterle oyun oynamalarına yardım edeceğiz. LEGO Super Mario, en son dijital teknolojiyi sorunsuz bir şekilde birleştiren çocuklar için son derece sosyal, etkileşimli ve işbirlikçi bir deneyim. “

Nintendo Co., Ltd Executive Officer ve Game Producer Takashi Tezuka, “LEGO ürünlerini ve çocukların oyun oynamak için hayal güçlerini kullanmalarına yardım edişini her zaman sevdim” diyor.  “LEGO Group ile birlikte oluşturduğumuz yeni ürün farklı oyun stilleri sunuyor- biri Mario dünyasını özgürce inşa ettiğiniz, diğeri ise yarattığınız dünyada Mario ile oynadığınız yer. ”

hayal gücünü oyun oynamak için nasıl kullandıklarına her zaman sevdim” dedi. “LEGO Group ile birlikte oluşturduğumuz yeni ürün, farklı oyun stilleri – biri Mario dünyasını özgürce inşa ettiğiniz, diğeri ise yarattığınız dünyada Mario ile oynadığınız yer. ”

LEGO® Super Mario ™ bu yılın başlarında çıkacak ve gelecekte daha fazla bilgi sunulacak.

www.LEGO.com/supermario

Popüler Haberler


Yeni Razer BlackShark V2 Pro, DeathAdder V2 Pro ve BlackWidow V3 Pro’ya


Samsung’un yeni katı hal sürücüsü (SSD) 980 PRO, oyuncular


Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries, 2020 yılında oyuncular


Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oyun sektörü her geçen gün büyüyor.