Acıktınız mı? Maceraya Olan Açlığınızı SNACK WORLD: THE DUNGEON CRAWL – GOLD ile Giderin, Bugün Çıktı

LEVEL-5 tarafından geliştirilen RPG oyunu bugün Nintendo Switch için çıktı

Lezzetli hazineleri seviyorsanız, şanslısınız çünkü SNACK WORLD: THE DUNGEON CRAWL – GOLD  Nintendo Switch için çıktı. Oyun hakkında bilgi edinmek için fragmana göz atın: SNACK WORLD: THE DUNGEON CRAWL – GOLD – Let’s get looting!

LEVEL-5 tarafından geliştirilen SNACK WORLD: THE DUNGEON CRAWL – GOLD, yiyecek şakalarıyla dolu eğlenceli bir meta, “fourth-wall breaking”, rouge benzeri RPG oyunudur.  Tutti-Frutti ülkesinde düzeni yeniden sağlamak için komedi dolu bir macerada heyecan verici savaşlar ve prosedürel olarak oluşturulmuş zindanlarda yol alırken hazine avcıları Chup, Mayonna ve çetesine katılın. Kötü mogul Sultan Vinegar, Deodragon, Smörg Åsbord’u yeniden diriltmeye çalıştı ve tüm Snack World’ü tehdit etti. Onları durdurmak sizin elinizde!

Erzaklar için son teknoloji ürünü mağazalarda alışveriş yaparak, ekipmanlarınızı savaşlar için optimize ederek oyun içi maceralarınıza hazırlanın. Savaş için uygun şekilde donatıldıktan sonra, hain tuzaklardan kaçarken ve zindanlarda acımasız boss’ları yenerken hazine avlayabilirsiniz. Savaşlarda yardımcı olan özel müttefikleri çağırmak için “snack” kullanın, anında “jara” adı verilen ekipmanınızı değiştirin; ve savaşta avantaj elde etmek için erzaklardan yararlanın.

Videolar:

SNACK WORLD: THE DUNGEON CRAWL —  GOLD – Overview Trailer https://youtu.be/ymnSW4t-K8E

Yorum Yazın