Planet Zoo Arctic Pack Review

Planet Zoo, Arctic Pack şeklinde ilk DLC paketini aldı – yeni olanı denemek için Steam’i yükledik. Kuzey Kutbu Paketi, Planet Zoo’nun sunduğu her şeyi keşfetmenin tam ortasındayken ortaya çıkıyor – yeni numaralar öğrenmek ve başladığımız her yeni hayvanat bahçesinde yeni hatalar yapmak. “Aynı” hayvanat bahçesini tamamen farklı bir şekilde çalıştırabileceğiniz veya çok özel bir temayla yepyeni bir tane inşa etmeyi seçebileceğiniz oyunda muazzam miktarda çok yönlülük var.

Arctic Pack , yeni hayvanlar, zorluklar ve oyun mekaniği sunması açısından tam olarak uyuyor. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, sunulan dört yeni hayvanın hepsi daha soğuk iklimlerde yaşamaya alışkındır ve bunlardan biri muhtemelen Planet Zoo’nun orijinal sürümünde olmayan en çok talep edilen hayvanlardan biridir: kutup ayısı. Kutup kurdu ve Dall koyunlarına ek olarak, oyuna ren geyiği de eklenir – şenlikli hissediyorsanız ve bir kış harikalar diyarı oluşturmak istiyorsanız mükemmeldir. Bunu yapmak için, yeni sahne parçalarına da erişebilirsiniz. Hepsi kutup temalı değil, ancak kar ve buz elemanları ekleme veya hayvanat bahçenizin bir bölümünün soğuk kuzeyde olduğu gibi görünmesini sağlayabilirsiniz – ya da tüm hayvanat bahçenizi bu şekilde kapatabilirsiniz. Zürafaları karıştırmanın yolu!

Korumalı alan modunda oynarken elde edeceğiniz sayısız seçeneğin yanı sıra, kutup paketi için oluşturulan iki yeni senaryoya da katılabilirsiniz. Bunlardan birinde ekibinizi, turistlerin gözünden uzakta bir vahşi yaşam sığınağı inşa etmek ve korumakla görevli olacağınız Norveç’e götürüyorsunuz – neredeyse her şeyin artık bir hayvanat bahçesi gibi hissetmediği noktaya bahsettiğim çok yönlülüğü vurgulamakDiğer senaryo, Meksika’da olduğu için belki de daha eğlenceli. Burada iklim, hayvanat bahçesinin yeni soğuk seven hayvanlarınızı barındırması yönündeki isteklerine ciddi miktarda zorluk getiriyor – ve eğer dikkatli değilseniz hayvanlarınızın çok garip komşularına sahip olabileceği bir senaryodur.

hayvanlar gibi yeni İskandinav temalı inşaat araçları iyi yapılmış ve birçok İskandinav motifli ham ahşap binalar eklemek isteyen hayvanat bahçesi tasarımcıları tarafından memnuniyetle karşılanacaktır. İnşaat araçlarına ek olarak, yol karoları, karlı kayalar, Noel ağaçları ve buzlu eşyalar, ancak yeni bitki ve ağaçlar alanında nispeten az sayıda manzara parçası var, bu da gerçekten yemyeşil tasarlanmış muhafazalar oluşturmayı biraz zorlaştırıyor. Gezegen Hayvanat Bahçesi hala kullanıcı dostu olma, hatalar, yol ve genel cila gibi çeşitli alanlarda mücadele ediyor. Bu konuların ele alınması söz konusudur ancak çok yavaş gerçekleşmektedir. Gezegen Hayvanat Bahçesi’nin senaryo zorluklarına kadar olan oyuncular için, İskandinavya ve Mexico City’de gerçekleşen ve soğuk hava hayvanlarının tropik bölgelerde gelişmesini sağlamaya çalıştığınız iki yeni görev var.Arktik Paketi, daha fazla hayvan ekleseler de Gezegen Hayvanat Bahçesi için harika bir ektir. Tema göz önüne alındığında, mors gibi hayvanlar oldukça eksiktir ve Dall koyun veya kutup kurtundan çok daha iyi eklemeler olurdu – bunlar zaten oyundaki benzer hayvanlardan farklıdır, ancak oyun değiştiricileri veya wow etkisi olan hayvanlar değil . Ama elbette bu son parça olmayacak


Comments are closed.