Büyük Kış İndirimleri Başlıyor

En sevdiğiniz Blizzard oyunlarında inanılmaz indirimleri ve Overwatch’ı ücretsiz deneme fırsatını kaçırmayın!

Blizzard’da büyük kış indirimleri başlıyor! En sevdiğiniz Blizzard oyunlarında bugünden başlayarak 2 Aralık’a kadar sürecek indirimler sayesinde aileniz ve arkadaşlarınızla Azeroth, Sanctuary, Nexus ve çok daha fazla diyarda maceradan maceraya koşma şansı elde edeceksiniz!

BÜYÜK OYUNLARDA BÜYÜK İNDİRİMLER!

Bugünden itibaren 2 Aralık’a kadar sürecek indirimler şu şekilde sıralanıyor:

  • World of Warcraft®: Battle for Azeroth™ – Battle for Azeroth’ta (Standard, Digital Deluxe Sürümü veya Digital Deluxe Yükseltmesi) ve diğer Digital Deluxe eşyalarında %50’ye varan indirimlerin yanı sıra yeni oyuncuların aboneliği ilk ay %50 indirimli. Aboneliğin hem World of Warcraft hem de World of Warcraft Classic’e erişim sağladığını hatırlatalım.
  • Overwatch® – Standart Sürümde %25, PC için olan Legendary Edition’da ise %50 indirim şansı başladı. Ayrıca bugünden itibaren 4 Aralık’a kadar oyunun PC, PS4 ve Xbox One sürümlerini ücretsiz deneyebilirsiniz!
  • Hearthstone® – Hearthstone Kahramanları Alleria Windrunner, Magni Bronzebeard ve Medivh’i %30 indirimle satın alabilirsiniz.
  • Diablo® III – Ana oyun ve Reaper of Souls genişleme paketinde %50’ye varan indirimlerin yanı sıra Eternal Collection, Battle Chest, Rise of Necromancer ve Reaper of Souls Digital Deluxe sürümlerinde indirimler başladı.
  • Heroes of the Storm® –Welcome to the Nexus ve Heroic Reinforcements Paketlerinde %30’a varan indirim fırsatı sizi bekliyor. Ayrıca sadece oyun içinde yer alan 360-day Stim Pack de %33 indirimli.
  • StarCraft®: Remastered and StarCraft® II – StarCraft Remastered ve StarCraft II ek paketleri ile oyun içi yorumlar yapan sunuculara %50’ye varan indirimlerle sahip olabilirsiniz. StarCraft Remastered ve Cartooned paketi de %40 indirimde.
  • <strongBlizzCon® 2019 Sanal Bileti – Sanal biletler şimdi %15 indirimli. Bu biletle BlizzCon 2019 boyunca sadece Sanal Bilet sahiplerinin erişim sağlayabildiği özel yayınları tekrar tekrar izleyebilir ve birçok Blizzard oyununda çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz. Bu hediyelerin neler olduğunu öğrenmek için tıklayın.</strong

Tüm indirimlerle ilgili daha detaylı bilgi almak için blog yazımıza göz atabilirsiniz.


Yorum Yazın