-->
LEGO Jurassic World Nintendo Switch İçin Çıkıyor

W Warner Bros. Interactive Entertainment, TT Games, The LEGO Group ve Universal Games ve Digital Platforms Nintendo Switch İçin LEGO Jurassic World’u satışa sunuyor Dört Jurassic World Filmine Yayılan Sağlam Macera Oyunu Yeni Platforma Çıkıyor Warner Bros. Interactive Entertainment, TT Games, The LEGO Group ve Universal Games ve Digital Platforms bugün hit 2015 video oyunu […]

17.09.1919 | ulasufuk

W Warner Bros. Interactive Entertainment, TT Games, The LEGO Group ve Universal Games ve Digital Platforms Nintendo Switch İçin LEGO Jurassic World’u satışa sunuyor

Dört Jurassic World Filmine Yayılan Sağlam Macera Oyunu Yeni Platforma Çıkıyor

Warner Bros. Interactive Entertainment, TT Games, The LEGO Group ve Universal Games ve Digital Platforms bugün hit 2015 video oyunu LEGO® Jurassic World’un Nintendo Switch™ için 20 Eylül’de çıkacağını duyurdu. Oyun avuç içi modunu da destekleyecek ve Nintendo Switch Lite’da oynanabilecek.

TT Games tarafından geliştirilen ve Warner Bros. Interactive Entertainment tarafından yayınlanan LEGO Jurassic World, Universal Pictures ve Amblin Entertainment’ın yirmi yıldan fazla süren epik Jurassic World serisini kapsıyor. LEGO formunda yeniden tasarlanan ve TT Games’in mizahıyla anlatılan aksiyon dolu oyun, heyecan verici maceralar içeriyor ve Jurassic Park, The Lost World: Jurassic Park, Jurassic Park III ve Jurassic World ‘den unutulmaz sahneleri yeniden yaratıyor.

TT Games’in Yapım ve Strateji Direktörü Jonathan Smith, “LEGO Jurassic World, şimdiye kadarki en popüler LEGO oyunlarımızdan biri ve Nintendo Switch’teki yeni nesil oyunculara getirmekten mutluluk duyuyoruz” diyor. “Her yaştan oyuncular, şimdi oyun sisteminin sunduğu tüm esneklik ile, filmlerden gelen muazzam ve heyecan verici maceraları tekrar yaşamaktan keyif alacaklar.”

Oyuncular, Dr. Ian Malcolm, Dr. Henry Wu, Claire Dearing, Owen Grady gibi kahraman film karakterlerinin rollerini üstlenerek, 20 hikaye seviyesi boyunca dinozor DNA’sı içeren değerli kehribar toplama görevini üstlenebilirler. Oyuncular topladıkları DNA’yı, renk, vücut parçaları ve yeteneklerini karıştırarak ve eşleştirerek Dino Customizer ile tamamen orijinal dinozorlar oluşturmak için kullanabilirler veya LEGO dinozorlarının dev ayak izlerini doldurabilir ve oyunu canavarlar gibi oynayabilirler.

Nintendo Switch için LEGO Jurassic World ayrıca önceden yayımlanmış aşağıdaki DLC paketlerini içerir:

  • Jurassic World DLC Pack: İki araç, the JURASSIC Response Unit ve the JURASSIC WORLD Shuttle’a, altı yeni karaktere ve daha fazlasına erişim sağlar.
  • Jurassic Park Trilogy Pack #1: Dino Handler, Eric Kirby ve Paul Kirby olmak üzere üç karaktere ve bir yeni araç olan Animal Control Vehicle’a erişim hakkı verir..
  • Jurassic Park Trilogy Pack #2: Jurassic Park Helikopter Pilotu, Lex ve Tim Murphy olmak üzere üç karaktere ve Dr. Ian Malcolm’un üstü açılabilir arabasına erişim sağlar.

Popüler Haberler


Yeni Razer BlackShark V2 Pro, DeathAdder V2 Pro ve BlackWidow V3 Pro’ya


Samsung’un yeni katı hal sürücüsü (SSD) 980 PRO, oyuncular


Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries, 2020 yılında oyuncular


Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oyun sektörü her geçen gün büyüyor.