PUBG SEASON 4 PC için Yayında!

Bugün, PUBG Corporation, PC Live Sunucularda PUBG SEASON 4’ü başlattı ve tüm oyunculara yeni içerikler ve özellikler getirdi.

PUBG SEASON 4’te, PUBG’nin ilk ve en ikonik haritasına çarpıcı bir görünüm kazandıran Erangel Görsel Güncellemesi başı çekmektedir. Klasik haritada şimdi; yeni bina stilleri, daha gerçekçi manzaralar ve araziler, harita içindeki bazı değiştirilmiş bölgeler, oyuncuların daha önce hiç olmadığı gibi savaş alanlarını keşfetmelerini sağlıyor.

PUBG’nin en yeni Survivor Pass’ı AFTERMATH da PUBG SEASON 4’ten en iyi şekilde yararlanmak isteyen oyunculara benzersiz görevler ve ödüller sunmak için satışa çıktı. Co-Op Missions adlı yeni bir özellik, oyuncuların grup halinde ilerlemesine izin verecek. Premium Survivor Pass 4: AFTERMATH’i satın alan oyuncular: , UAZ için “Red Zoned” adlı ilk araç kaplamasını alacak. Son olarak, yeni pikap ve araç radyosu özelliği, oyuncuların tuzak koymalarına ve rakiplerini aldatmaya imkan sunuyor..

Lütfen yeni oyun içi fragmanı buradan izleyin. PUBG SEASON 4 görselleri için, lütfen buraya tıklayın. PUBG SEASON 4 yaz sonunda konsollara da gelecek. Daha fazla bilgi için, lütfen https://www.pubg.com/ adresini ziyaret edin.

PUBG SEASON 4 görselleri için, lütfen buraya tıklayın.

PUBG SEASON 4 yaz sonunda konsollara da gelecek. Daha fazla bilgi için, lütfen https://www.pubg.com/ adresini ziyaret edin.


Yorum Yazın