Playstore’ dan Ramazan’a Özel İndirimler

Playstore, avantajlı kampanyalarına Ramazan ayında da devam ediyor. Ramazan kampanyası kapsamında en yeni ve popüler oyunlar, yüzde 80’e varan indirimlerle ve cazip ödeme seçenekleri ile oyunseverlerle buluşacak.

Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore, düzenlediği kampanyalarla en yeni ve popüler oyunları avantajlı fiyatlarla sunmaya devam ediyor. Playstore’da 25 Mayıs Cumartesi günü başlayacak olan özel Ramazan ayı kampanyası kapsamında ilgiyle takip edilen birçok oyun yüzde 80’e varan indirimlerle oyunseverlerle buluşacak.

Oyunseverler, Far Cry New Dawn, Assassin’s Creed: Odyssey, For Honor, The Crew 2’nin de aralarında bulunduğu oyunlara 20 liradan başlayan fiyatlara sahip olabilecekler. Kampanyadan yararlanmak isteyen Türk Telekom aboneleri oyunları internet faturalarına ek olarak 12 aya varan taksit imkanı ile satın alabilecekler.

Playstore’da konsol oyuncuları için Red Dead Redemption 2, FIFA 19, Anthem, Sekiro: Shadows Die Twice, The Division 2 gibi en popüler PlayStation 4 oyunlarında ve Super Mario Odyssey, The Legend of Zelda: Breath of Wild, Xenoblade Chronicles 2 gibi pek çok Nintendo Switch oyununda %70’e varan indirimlerle oyun severleri bekliyor.

Ses kalitesinin yanısıra performans ve rahatlığı bir arada sunan Turtle Beach oyuncu kulaklıkları, oyuncuların beğenisini kazanan Razer Klavye, Kulaklık ve Mouse gibi oyuncu ekipmanları kampanya kapsamında avantajlı fiyatlarla alınabilecek.

09 Haziran’a kadar devam edecek Ramazan kampanyası ile ilgili detaylı bilgilere, https://www.playstore.com adresinden ulaşmak mümkün.


Yorum Yazın

Connect with Facebook