‘Brothers: A Tale of Two Sons’ 28 Mayıs’ta Nintendo Switch’e Geliyor

BAFTA ÖDÜLÜ KAZANAN BAĞIMSIZ MACERA OYUNU ‘BROTHERS: A TALE OF TWO SONS’ 28 MAYIS’TA NINTENDO SWITCH’E GELİYOR

Yeni 2 Oyunculu Co-op Modunda Arkadaşınızla Bu Hayat Dolu Masalı Yaşayın

Küresel video oyunu yayıncısı 505 Games ve geliştirici Turn Me Up Games, ödüllü bağımsız macera oyunu 28 Mayıs Salı günü Nintendo Switch için çıkarıyor.

Bugünden itibaren, Nintendo eShop’tan Brothers: A Tale of Two Sons siparişi veren oyuncular, İsveçli film yönetmeni Josef Fares (A Way Out) ‘ın eleştirel beğeni toplayan indie oyununda sınırlı bir süre için yüzde 10 indirim alacak.

Brothers: A Tale of Two Sons’un Nintendo Switch versiyonunda yeni iki kişilik yerel co-op modu tanıtılıyor ve oyunculara yüreklendirici peri masalı macerasını ilk kez arkadaşlarınızla veya ailenizle birlikte yaşama fırsatı sunuyor. Oyuncular tek oyunculu destansı bir yolculuğa çıkabilir ya da bulmacaları çözmek, etkileyici yerleri keşfetmek ve zorlu bölüm sonu canavarlarıyla karşı karşıya kalmak için bir arkadaşlarıyla bir takım olabilirler. İki kişilik yeni co-op moduna ek olarak, oyunun Nintendo Switch ™ sürümü, yönetmen Josef Fares’tan bir sahne arkası yorumu ve konsept sanat galerisi dahil olmak üzere özel bonus içeriğiyle birlikte gelecek.

Brothers: A Tale of Two Sons, PEGI 16 olarak derecelendirildi ve Nintendo eShop aracılığıyla yalnızca dijital olarak indirilebilecek.

Bothers: A Tale of Two Sons hakkında daha fazla bilgi için:


Yorum Yazın