-->
WeedCraft Inc. İnceleme

Weedcraft Inc, birincisi yeni başlayanlar için mükemmel olan iki ana senaryo etrafında yapılandırılmıştır. Babasının ölümünden sonra esrar işine başlayan, ikincisi de esrar ilkeleriyle daha önce tecrübeli olan oyunculara yönelik bir kırgın öğrencidir. Bu sefer bu işte kendimizi zaten uyuşturucu kaçakçılığı suçlu mahkum olan eski bir mahkumun ayakkabılarında buluyoruz. Birkaç hafta önce test ettiğimiz önizleme sürümünün, […]

23.04.1919 | ulasufuk

Weedcraft Inc, birincisi yeni başlayanlar için mükemmel olan iki ana senaryo etrafında yapılandırılmıştır. Babasının ölümünden sonra esrar işine başlayan, ikincisi de esrar ilkeleriyle daha önce tecrübeli olan oyunculara yönelik bir kırgın öğrencidir. Bu sefer bu işte kendimizi zaten uyuşturucu kaçakçılığı suçlu mahkum olan eski bir mahkumun ayakkabılarında buluyoruz. Birkaç hafta önce test ettiğimiz önizleme sürümünün, oyunun son sürümünden tamamen eksik görünen üçüncü bir senaryoya bir bakış atması dışında, tüm dünyalar için en iyisi her şey yolunda. Birkaç kez ödenen indirilebilir içerikte kullanılamayacak … Senaryo görünümünün yanı sıra bu küçük endişe oldukça hoş ve oyunun sık sık etkileşimli olmakla birlikte sürekli olarak diyalogları sunmaktan çekinmediği için önemsiz değil. Oyunun kalbi hala bir yönetim oyunununki ve iyi bir şey!

Fakat çoklu parametrelere dalmadan önce elbette la beuh, yani kültür ile başlamalıdır. Yerli bulduktan ve temel donanıma yatırım yaptıktan sonra, yeşil bir başparmak alma zamanı geldi. Bitki sulamak için bir tıklama, doğru zamanda serbest bırakmak için doğru bir zamanda serbest bırakmak için uzun bir tıklama ve işte! Yeterince tekrar edildiğinde, ilk işlem son ürünün kalitesini arttırırken ikincisi bitkinin büyümesini arttırır. İlk bakışta, bu dizi çok ilginç olmayan bir mini oyuna sahiptir. Gerçekte, çoğunlukla birçok şeyi hızlıca yönetmesi gereken bir oyuncuyu nazikçe başlatmak için bir yoldur. Tek başına kültür, bütçeyi uygun şekilde yönetirken aydınlatma, toprağı, vantilatörleri, nemlendiricileri ve hava temizleyicileri gerektirir. Ve çok hızlı bir şekilde, hangisinin en iyi sonucu verdiğini belirlemek için daha sonra gerçekten optimal değerleri bilmek için araştırma noktaları harcamak için farklı seviyelerde azot, fosfor ve potasyum testleri yapıyoruz.

Çok didaktik, oyun yavaş yavaş her yeni kavramını tanıtır. Ve neyse ki, çünkü yönetim mekaniği son derece sayısızdır. Kültür, oyunun sadece küçük bir kısmı. Büyümek için, çalışanları suya alıp bizim için açmamız gerekiyor, polisin dikkatinin azaldığından, ürün kalitesinin optimize edildiğinden emin olmak, farklı yerlerde alışveriş yapmak, rekabet etmek, yerel talebe bağlı fiyatları belirlemek, farklı türleri incelemek zorundayız. Tüketicilerin (serseri, sanatçılar, ünlüler, sporcular, öğrenciler, kanser hastaları …) ve farklı esrar çeşitleri, yasadışı faaliyetleri kapsayan başka bir şey açık cephe işi. Her bir tamircinin detaylandırılması sayısız olduğu gibi sonsuz olacaktır. Bu etkinlik bolluğu sayesinde, oyun asla yorulmamayı ve çok fazla tekrarlama hissi vermekten kaçınmayı başarır. Herhangi bir zamanda kendinizi yorgun hissetmiyorsanız, çalışanlarınızla, rakiplerinizle veya yerel polislerle konuşun. Diyalog sistemi, insanlardan birini geçmişini araştırmak için gönderirseniz, muhataplarımızla sürdürdüğü ilişkileri, ilgi merkezlerini, en elverişsiz sırlarını bile keşfederek geliştirmeyi sağlar. Yeterince gevrek bilgiyi kazmayı başarırsan, amaçlarına ulaşmak için şantaj aşamasına geçebilirsin. İyi eski moda döviz yolsuzluğu, finans ve hedefinizle olan ilişkileriniz izin verdiği müddetçe, uygulanabilir bir yöntemdir.

Oyun aynı zamanda, uygun tarafa ya da güç potalarına dağılan farklı bonusların kilidini açabilecek bir yetenek ağacına sahiptir. Ayrıca, yasadışı ürün stoklarınızı daha iyi dağıtmak için bir şehirden diğerine posta, araba veya uçak aracılığıyla kaçakçılığını da bulabileceksiniz. Büyük müşteriler size günlük işlemlerden daha karlı olan bir kerelik büyük emirler verecektir. Ayrıca, tıbbi ve / veya eğlence amaçlı kullanım için yasal olarak esrar yasallaştırılmış eyaletlerde en resmi ticari lisansları satın alacaksınız. Hatta nitelik veya niceliği değiştirmek, melezler yapmak ve farklı pazarlama teknikleri geliştirmek için lotlarınızı değiştirin. Yine, yönetilecek olan ayarların kütlesinden önce panik yapmayın, çünkü oyun bize iyi tasarlanmış farklı görevler konusunda akıllıca nasıl rehberlik edeceğimizi biliyor. Elbette Weedcraft Inc.’de birkaç küçük şeyi hala suçlayabiliriz.

biraz fazla sistematik ve çok fazla önemli olan maaş artışlarıyla gelen çalışan deneyiminin kazancı gibi. Veya, daha az anekdotla, bazıları bir veya iki saniyelik mikro yüklemelere neden olan, farklı ekranlar arasında kalıcı olarak zıplama zorunluluğu. Ancak oyunun zenginliği göz önüne alındığında, daha az kötü bir şey. Arayüz bundan daha karışık olabilirdi. Ayrıca, ileri teknoloji meraklıları, AAA’ya layık grafikler beklememelidir. Kuşkusuz, karikatür atmosferi çok iyi çalışıyor ve sanatsal yön mükemmel ikna edici. Fakat oyunun genel olarak statik olduğunu kabul etmeliyiz. Şehirlerde trafik ve bitkilerin büyümesi dışında eğlence nadirdir. Yönetim ateşinde, neyse ki bu grafik minimalizmi çok çabuk unutalım. Film müziği tarafında, çok fazla sayısız olmakla birlikte, küçük bir başarı olan düzinelerce saatlik oyundan sonra hala sinirlere dokunmayan lo-fi hip hop döngülerine sahip olacaksınız. Sonunda, Weedcraft Inc, ister fumet sever olsun ister olmasın, tüm yönetim meraklılarını ikna edecek bir şeylere sahip!

Popüler Haberler


Yeni Razer BlackShark V2 Pro, DeathAdder V2 Pro ve BlackWidow V3 Pro’ya


Samsung’un yeni katı hal sürücüsü (SSD) 980 PRO, oyuncular


Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries, 2020 yılında oyuncular


Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oyun sektörü her geçen gün büyüyor.