BOXBOY! + BOXGIRL! Ücretsiz Demosu Nintendo eShop’tan İndirilebilir

Oyuncular, 26 Nisan’da oyun çıkışından önce çeşitli bulmacalar ve iki mod deneyebilirler

BOXBOY! puzzle serisi, BOXBOY! + BOXGIRL! ile ilk kez Nintendo Switch’e geliyor! Yeni BOXBOY! + BOXGIRL! – Download the free demo! fragmanında, oyuncular kendi başlarına bulmacaları çözmek için kutunun dışında nasıl düşünmeleri gerektiğine tanık olacaklar. Bu yeni bulmaca platformunun sunabileceği şeylerin tadını çıkarmak isteyenler ücretsiz BOXBOY! + BOXGIRL! demosunu Nintendo eShop’dan şimdi indirebilirler.

BOXBOY! + BOXGIRL! bugüne kadarki en fazla aşama olan 270 aşamadan fazlasına sahip. İlk defa, iki oyuncu birlikte bulmaca çözmek için çalışabilir. Alternatif olarak, bir oyuncu “A Take for Two” modunda yıldız çapraz kutuları Qbby ve Qucy arasında geçiş yapabilir. Bonus olarak, ana hikayeyi tamamlayan oyuncular, uzun boylu olan Qudy’nin dikdörtgenin dışında düşünmeye zorlayan bulmacaları tanıttığı yeni bir maceraya erişebilirler.

BOXBOY! + BOXGIRL! demosu bugünden itibaren Nintendo eShop’tan indirilebilir. Oyun 26 Nisan’da dijital olarak satılmadan önce, oyuncular seride ilk kez kullanılan co-op modu da dahil olmak üzere çeşitli aşamaları ve oyun modlarını deneyebilir.

Videolar:

BOXBOY! + BOXGIRL! – (Nintendo Switch) https://youtu.be/fEbT-VE1yLk

Yorum Yazın

Connect with Facebook