Kingdom Hearts III

Kingdom Hearts III, chimera gibi göründüğü için çalışan bir şakaydı. Bugün var! Serinin tarihi için çok önemli olan birçok ayrılma bizi bekletmişse, son numaralı bölüm 2005’ten itibaren hala devam ediyor. Saçın çizdiği senaryoyu takip etmek kolay değil, birkaç platforma bölünmüş Neredeyse yirmi yılda, ancak resmi Enix videoları ile başlayan, internette yeterince özet bulunmuyor. Burada kısa bir adımla memnun olacağız: Sora ve Keyblade taşıyıcıları, belirsiz bir Xehanort liderliğindeki son bir çatışma için Örgütle yüzleşmeye hazırlanıyorlar. Nihayet!

Elbette, hiçbir şey bu kadar basit değil. Sora, hafızasını ve güçlerinin çoğunu kaybetti, öykü anlatımı ve oyun tasarımı için evrenin temellerini oyuncuya açıklamak ve gelişimini sıfırdan sürdürmek için iyi bir bahane. Burada acı veren hiçbir şey yok, hikayenin yoğunlaştırılmış yönüne dönersek bile. Buradaki fikir, özellikle en son Disney dünyalarından farklı dünyaları ziyaret etmek: Rapunzel, Monsters and Co., Kara Kraliçe’nin Kar Kraliçesi veya Korsanları şanslı olanlar arasında! Hepsini alıntılamayacağız, ancak kesin olan şey, oyuna mükemmel bir şekilde sanatsal yönlerin etkileyici bir şekilde karıştığıdır! Dünya ne olursa olsun, tutarlı bir evren buluyoruz ve özellikle de orijinal eserlere son derece sadık kalıyoruz. L’Olympe’in merdivenlerinin altındaki veya Rapunzel’deki Saronia kenti yakınında ilk kez geldiğimizde olduğu gibi harika panoramalar da bize ulaşıyor. Bununla birlikte, en etkileyici olanı ince kum ve parlak, büyük su kütleleri ve su altı geçitleri arasında bulunan Karayip Korsanları evrenidir.

Kingdom Hearts III: Kusursuz bir güzel Görsel olarak, sinema sahneleri genellikle Rapunzel veya Snow Queen gibi belli senaryolar için olan filmlerin tüm izleriyle, aynı zamanda özellikle Karayip Korsanları için (hala o! . Kingdom Hearts 3’ü gözler için bir yolculuk yapan gerçek bir başarı! Diziye özgü chara tasarımının, bir kez daha, Tetsuya Nomura’nın tarzı herkesi memnun etmese bile, aşılmadığını unutmayın. Fermuarlara ve saçma saçlara karşı bir şeyiniz yoksa, iyi yapmalısınız.

Yerinden olma ya da savaşma sırasında, Kingdom Hearts sürekli olarak bir dinamizm ruhu içindedir. A-RPG türünü inkar etmiyor: Sora’nın çevikliği hiç bu kadar etkileyici olmamıştı. Maceranın başlangıcından itibaren, duvarlarda zıplayabilir, direklerin etrafında dönebilir, tutku ve canlılıkla havadan kaçma ve zincirleme kombinasyonları yapabilirsiniz. Gerçek bir hava balesinde bir düşmandan diğerine geçmek bir zevk. Bununla birlikte, eğer mücadele sistemi diğerinden daha muhteşem, derinlik ve güç kazandıysa, çok dengesiz kalır. Sonuç oldukça basit: Düşmanlarımızı mahvetmek için çok fazla saldırı ve fırsata sahibiz ve açıkça bizden daha düşük bir saldırı gücü var. Düzenli olarak kavgalarının yoğunluğu ve teknikliği için verilen Kingdom Hearts, bize bu üçüncü harekatta, birçoğunun başlangıçta takdir edeceği, ancak bazen tekrarlanan veya kötü bir şekilde dozlanan bir meydan okuma ile bitecek olan “ses ve ışık” ile ilgili gerçek bir gösteri sunuyor . Combo’nun sonundaki özel saldırılara ek olarak, neredeyse yenilmez olduğumuz birkaç saniye süren cazibe merkezlerinin ve istilaların kullanımını da eklemeliyiz. Keyblade’in keyblade kombinasyonlarının, tek bir tuşla, macera boyunca etkin kaldığını bildiğimizde, görünüşe rağmen derinlikten yoksun bir oyun sunuyor. Türün bir oyun için siyah nokta, zor mod düzeltmek için bile yeterli değildir.

Kingdom Hearts III: Kusursuz bir güzel opus
Neyse ki, kendisi için, Kingdom Hearts 3, dövülmüş yoldan çıkmak isteyen herkes için iyi olan, “oyunda oyun” ve yan yana birçok seçenek sunar. Neredeyse her dünyada bir değişkeni, mini oyunu, bizi farklı kılan ve eğlendiren bir hareket etme veya etkileşim biçimi buluyoruz. Dünyanın dört bir yanındaki elementlerin aranmasından küçük Oyun ve İzleme oyunlarına, Olaf’ın yeniden birleşimi veya Rapunzel festivali gibi komik ve atipik anlara: her şey bize bir tur atmak için burada. Disney stüdyosunda hem nostaljik hem de özel.

Hayranların taintisi olarak kabul edilen uzun zamandır, Kingdom hearts 2 ile ilgisi biraz artmış olan aşamaları Gummi Ship, hem meraklı hem de eğlenmek için eğlenceli ve adanmış bir evren sunuyor. , büyük ölçüde isteğe bağlı kalırken. Çeşitli haritalarda keşifleri hazineler bulmaya teşvik ediyor, aynı zamanda basit düşman patlamalarından kalelere, yıkıcılara ve patronlardan katliamlara kadar uzanan çeşitli çatışmalar. Her zaman en üstte yer almayan bir kameraya rağmen, iyi hisler buluyoruz ve oyunun bu bölümünde birkaç saatini kolayca harcayabiliyoruz. İstatistiğimizi ve yeteneklerimizi yönetmek için gemi yapımının, özellikle de izin vericiden çok daha ilginç olması yaratıcılık için çok fazla yer bırakarak mükemmellik. Kısacası gerçek bir sürpriz.

Senaryo, Kingdom Hearts 3, Xehanort’un yayını kapatıyor. Bu nedenle, bu opus ile sona eren birkaç düzine saatlik hikaye ve entrikalar, bu nedenle önceden açılan kapıların her birini kapatmanız gerekir. Ardından, 15 yıllık senaryoyu özetlemeye çalışan ve bu veya bu unsurun taraftarlarını hatırlatan, anlaşılır bir son verirken kesilen sahneleri birleştiriyoruz. Sonuç çok karışık, birçok karakter sahnelerde varlıklarını haklı göstermeye çalışıyorlar. Evrelemenin, özellikle organizasyon üyelerinin ebedi görünümleri ve sözde-kriptik sözleri nedeniyle tekrarlı olduğu söylenmelidir. Kingdom Hearts 3 bir Disney filmlerinden daha belirgin olan, sürekli bir çıkışı eklemek, ve bazen RPG’nin bu kişiyi hedeflediğini düşündüğümüzü merak ediyoruz. . Bunu akılda tutarak, unvanı yeni oyunculara, zorlukla almadıkça, destanı yakalamakta zorlanmadıkça tavsiye etmek zordur, aksi takdirde, yaklaşmak için karmaşık bir çerçeve ile karşılaşacaklardır. Kasıtlı olarak karmaşık bir senaryoyu damıtmak için Star Wars, Harry Potter ve Dragon Ball ya da Naruto türünden bir parıltı topladık. Oyunda oyuncuya mevcut birçok özgeçmiş ile birlikte verebilirsiniz, ancak gerçeği söylemek için daha iştah açıcı gördük.

Eksikliklerine rağmen, Kingdom Hearts III, dünyasını zekice saran çok iyi bir deneyim olmaya devam ediyor. Ömrü boyunca oyuncuları tatmin etmeyi unutmaz: Eğer asıl görevi yürütmek için en istekli kişi için otuz saat yeterliyse, birden fazla içerik kurtarma ve gizlemek için mini oyunlar ile çalışmayı bitirir keşfederler.


 

Kinguin.net Katkılarından Dolayı Teşekkür Ederiz.

 
kinguin_badge_WHITE

Oyunu Satın Almak İçin Tıklayın

 


Yorum Yazın

Connect with Facebook