God Eater 3 İnceleme

God Eater 2’den bu yana, bu özel birlikler kendilerine daha önce olduğundan çok daha güçlü hale gelmiş deneyler yapmıştı.. Ayrıca, devlete daha çok mal haline geldiler Handmaids Tale’i düşünün ama süper yüklü bıçak savaşçılarıyla ve sen oldukça korkak bir durumda başlarsın. İşler insanlık için olmasa da, sizin için düzeliyor ve yakında sesli olmayan kahramanı Aragami ile savaşmak için vahşi doğanın içine çekiyorsunuz.

Şu anda Dünya’yı dolaşan kıyamet koşullarının doğurduğu mutasyona uğramış yaratıklardır ve önceki iki oyunda onlarla savaşırken, bu üçüncü gezi, bir dokunuştan daha güçlü olan daha güçlü Ash Aragami’yi tanıtarak daha da ileri sürüyor. God Eaterler ile ortak. Bu noktada, God Eater 3’ün diziyi yeniden icat etmeye çalışmadığı ve bunun yerine biraz daha büyüğü için biraz daha iyi bir netice tarzı olduğu açık olmalıdır.

Canavar Avcısı: Dünya’nın olmadığı bir dünyada, fazlasıyla yeterli olabilecek her şans var, ama bir canavar avı arayanlar için iki franchise arasındaki farkı düzeltmek, şimdi bir boşluk bırakan uçurum gibi bir boşluk değil . Yine de, God Eater 3’ün ne olmadığına odaklanmak yerine, onun ne olduğu hakkında konuşalım.

Karakterinizi – karakter yaratıcısının hayal kırıklığına uğratmadan önceki oyuna göre daha az seçeneğe sahip olduğunu – öldürücü olan ve gittikçe artan Aragami’yle savaşan üç AI arkadaşıyla birlikte. Tıpkı Monster Hunter’da olduğu gibi, çevrimiçi olarak zıplayabilir ve onlarla bir grup arkadaşıyla da başa çıkabilirsiniz, ki bu da göründüğü kadar eğlencelidir, ancak kampanyada sizi destekleyen bilgisayarla mücadele etmek şaşırtıcı derecede sağlamdır.

Savaş hızlı, çılgınca ve genellikle hafif, ama savaşın sıcağında, büyük bir yakın dövüş ritmi, menzilli saldırı, kaçırma ve tüketim ritmine iniyorsunuz. Diye sorabilirsiniz. Bir God Eater olarak, şeytani bir köpekbalığı benzeri bir yapıya dönüşme yeteneğine sahip olan ve düşmanlardaki öğeleri toplayıp, savaşta sizi daha güçlü kılan ve o zamanlar düşmüş olan kısımları toplayan bir Tanrı Arkı adı verilen bir silah kullanırsınız. yeni silahlar üret.

Mücadele sırasında, elinizdeki en keskin şeyi çılgınca sallamanın ötesinde, heyecan verici şeyler tutmak için birçok şey oluyor; bu da sadece bazı görevler için yapabileceğiniz bir şeydir. Seçilebilecek sekiz yakın dövüş silahı türü ve dördü, ancak God Eater’in yaptığı en güzel şeylerden biri, her bir taneye sürekli erişim sağlamanızdır.

Geri dönen oyuncular, iki bıçaktan ölümcül personele geçiş yapan hızlı Biting Edge yakın dövüş sınıfının ve çok açıklayıcı Ağır Ay bıçağının eklenmesini takdir ederken, işlerin menzilli tarafı, size kadar sürekli hasar vermenize izin veren Lazer kazanır. meyve suyundan çıkmış. Sahada bulmak ve daha sonra silahlarınızı yükseltmek veya yenilerini geliştirmek için kullanabileceğiniz Aragami’yi keserek işlemek için tonlarca işçiliği var. Bu Anime denilen kuzeni denemek istekli Monster Hunter hayranları gerekli parçaları bulmak için genel taşlama eksikliği memnun olacaktır.

Yeteneklerini hesaba kattığınızda savaş ilginçleşir ve bunların arasında Burst modu birincildir. Karakteriniz bir Aragami’den hücreleri tahrip ettiğinde, onları daha güçlü bir duruma girmek için kullanabiliyorlar ve tümü geniş çapta özelleştirilebilen yükünüzde değiştirilebilen ekstra bir saldırı setinin kilidini açabiliyorlar.

Bunun yanı sıra, her karakterin iki karakter savaş alanında eşzamanlı hareket ettiklerinde aktif olan bir Engage yeteneğinin yanı sıra, bir düşmanı beş kez yutmak veya üç kişiyi başarılı bir şekilde korumak gibi belirli bir eylem kotasını karşıladığınızda aktif hale gelen bir Hızlanma Tetikleyici powerup’a sahiptir. saldırılar. Bunlara daha sonra Burst Control Units formunda incelemeniz gereken başka bir şey katılmış, bunların hepsi sadece inanılmaz derecede zorlu bir dövüşçü olmakla kalmıyor, aynı zamanda karakterinizin yeteneklerini kişiselleştirebilmeniz için size büyük ölçüde kişiselleştirme sağlıyor kendi oyun tarzına göre. Her şey nispeten iyi açıklanmış ve ortaya konmuştur, bu yüzden gerçekten küçük engelleri olan şeyleri kazabilirsiniz.

Bazı sıkıntılar önceki oyunlardan geri dönüş yapıyor ve ana suçlu, bir sonraki görevin açılması için temelde bir dizi karakterle konuşmaya zorlanıyor. İçinde bulundukları birkaç seviye veya odadan hangisinin olabileceğine dair hiçbir gösterge yok, bu yüzden bir sonraki şeyi yapmadan önce anlatıyı biraz ilerletmek için geriye ve ileriye doğru dolaşmanız gerekiyor ve görev operatöründen “lütfen lütfen sadece bir süre bekleyin. ”Tamamen zorlanmış hissediyor ve aynı bilginin sadece gereksiz yere deneyimi yaşamak yerine görevler arasında bir kesim yapamamasının bir nedeni yok.

God Eater 3, karakter tasarımı için de herhangi bir ödül kazanmayacak, ancak gereksiz yere kaplanmış bayanın hantalında işler biraz düzeldi. Esas olarak tasarımı hala eski yöntemlere bağlı olan God Eater topluluğunuzun büyük göğüslü lideri Hilda’dır, ancak gelecekteki gardıroplarda rastgele uygulanan maskeleme bandı ve kabarıklığı fazla olsa bile, herkes elbise giymeye meyillidir. Yine de şüphesiz Japon bir mülktür, ancak daha dünyevi ve modern bir bakış açısıyla sertleşmiş olan bir mülk.

Merkezi karakterler, biraz ateşli olsalar bile, oldukça hoş bir demet. God Eater 2’sinde bulunan bir utanç olan mizah daha azdı, ancak dünya ve oyunun devam eden anlatısı, aşırı yoğun savaşlar arasında ilginç kalmaya yetecek kadar bilgiye sahip. Her şey, dizinin bugüne kadar gördüğü en iyi görsellerde sunuldu ve yalnızca mevcut gen donanımına odaklanmaya gidilmesinin Aragami üzerinde belirgin bir etkisi oldu, ancak anime kaynaklı görünümü özellikle belirgin değil ve ne yazık ki hiçbir şey yok Çeşitli savaş yerlerinde, en üst düzey dövüşler arasında yer alacak gerçek bir vay faktörünü sağlamak. Hafifçe ileriye doğru bir kamera ekleyin ve sadece mükemmelliğin utangaç olan bir God Eater oyununa bakıyorsunuz.


Yorum Yazın

Connect with Facebook