Efsane Oyun PAC-MAN Red Bull Kutusunda

Bu yılın en eğlenceli ürünü, sınırlı sayıda üretilen Red Bull PAC-MAN kutuları raflarda yerini alıyor. Red Bull, tüm oyunseverleri 1 Şubat-30 Nisan 2019 tarihleri arasında Red Bull PAC-MAN kutuların açma halkasındaki kod ile PAC-MAN mobil uygulamasındaki özel Red Bull labirentlerini keşfetmeye davet ediyor.

Red Bull, oyunseverlere özel olarak tasarladığı PAC-MAN kutusunda enerji içeceğinin fonksiyonuyla, PAC-MAN labirentlerinin eğlenceli dünyasını aynı kutuda buluşturuyor. 1 Şubat’tan itibaren raflarda yerini alacak olan Red Bull PAC-MAN ürünü sadece bu yıl için sınırlı sayıda üretildi. 1980’den beri oynanan ve hala popülaritesini koruyan PAC-MAN, tüketicileri nostaljik bir yolculuğa çıkaracak.

Yeni labirentlerin kilidini aç

1 Şubat -30 Nisan 2019 tarihleri arasında oyunseverler PAC-MAN uygulamasındaki özel Red Bull labirentlerinde bambaşka bir PAC-MAN macerasını deneyimleme şansı bulacak ve yeni labirentlerin kilidini bu kodlar ile açacak. Red Bull PAC-MAN ürünleri ve Türkiye çapında tüm zincir marketlerde satışta olacak.


Yorum Yazın

Connect with Facebook