Dragons: Dawn of New Riders İnceleme

Gezegendeki kayalık yiyecekleri düşünmeyin, yeryüzü hemen fırtınayı patlatıyor. O zamandan beri, iki baş ağrıları geliyor, kafalar, bitkiler, bitkiler. Üç yollu franchise ve manzara ekran ve mükemmel bir eşleşme bak. Buradaki soru Dragons: Dawn of New Riders ‘ın Yeni Sürücüleri
Genç adam ve sabah, grubun mendelisidir. Kolay, derin ve yeni. Chiah, genç erkek arkadaşlar genç bir oğlan oldu Hemen oyunun verimi düşük; Aslında, oyunun rengi, ışık ve büyük lamba
Bu oyun oyuncuların eğitimli olmayan bir dal olmak için eğitilmiş genç bir adam olan Scribbler’a sahip olmasını sağlar. İlk başta, Havenholme adasında yer alan Scribbler taşı tıkadı. Ancak, uzun zaman önce, hiç kimse gibi görünüyor, hastalığı yok etmek ve adaya koşuyor. Asıl amacınız takip etmek ve birçok akademisyenin parlak ejderhanız olan Join Patch oyun tabanı ile ilgilenmesi.

Yama bitki olarak bilinen özel bir türdür. Genel olarak, bu ikimiz de oluyor ve kökenlerini inceleyenlerle savaşmak için yeni adalar çekmeye başladı. Evet, isyan bir erkek. Bu kızgın çocuk genellikle kötü planlar yapmak için ejderhaları silah olarak kullanır. Bu dronun davulları ile iyi çalışmaz.
Gerçekten çok mantıklı ama henüz çok değil. İnsanlar görünen birçok filmden farklıdır; Hi-hips, Astrid, öyle sürükle. Bu çatışmanın yanı sıra temel temel. Burada korkutucu ve küçükbaş hayvanlardan ziyade ses gürültüsü yoktur. Bir anne olduğunu unutma, bu bir çift için iyidir. Teşekkürler Unutulmuş Evde rahat bir şekilde rahatça karşılayabilecek müşteriler bulabilirsiniz, bazı ipuçları çok zordur.

Ayrıca, Y’nin ormanında bırakıp koşabilir, görünüm paneline ve menü tuşuna bağlı olarak haritaya ve festival manzaralarına bakabilirsiniz. Şüphesiz ki yapabileceğiniz birçok şey vardır, ancak bu işlemlerin çoğu ne kullandığınıza ve nerede dayandığınıza bağlıdır. Başlangıçta, vaktinizin çoğunu yaya olarak geçireceksiniz, ancak derhal ilk cezaevinde, Patch hemen uçma kabiliyetine sahip olacak ve buradan dünyayı küçük ama taraflarla kontrol edebilirsiniz.
Dragons: Dawn of New Riders amacı, cezaevi yöneticisini vurana kadar şehirlerde ve hapishanelerde devam ettiğinizi fark etmenizi sağlar. Göster ve tövbe et. Oyun hattında, daha yeni bir ayrılık olmasını sağlamak için çeşitli yerler benzersiz ve benzersizdir. Sporcuya, sofistike bilgeliği için teşekkür edeceğim. Papali’nin bir sürü gazetesi var, birçoğu bu tür oyunlardan bekleyebileceğiniz kadar basit, ama her seferinde kafamı kesmek zorunda kalmazsam yalan söylüyordum.

Dragons: Dawn of New Riders , sürgünde başka yerlerde başka yerleri aramak için çok zaman harcıyorsunuz. Kapıları açmak için kapıyı açacak, eşinizin yolunu açmak için basınç oranlarının üzerinde duracaksınız ve diğeri kolay kurulur. Bununla birlikte, diğer taraftan, bir çekiç bulacaksınız ve bazı bilgileri yok etmek için ya da hapishanenin dibine kadar alçaktan aşağıya kullanmak için bunu kullanmanıza gerek kalmayacak. Bu oyun genellikle bir beceri olan yeni bir yöntemi yönetmeye kararlıdır.İlk yama gücü, buzu kurulama kabiliyetidir, bu da su kulüplerinde soğuk bir yol yapmanızı sağlar. Sonunda, elektrik üretimine ve birçok işaretle olan çatışmaya paralel olan parlama kabiliyetine sahip olacaksınız. Bu, özellikle oyunun değişip değişme şeklidir. Durumla başa çıkacak, yeni bir yetenek açacak ve oyun hızını bozan bulmacaları çözmek için birleşik yeteneğinizi kullanacaksınız. O iyi yaptı. Oyun sırasında daima yeni atış kutuları ve kapları bulacaksınız.
Bu araçlar, sağlık ipuçları, hizmetler, silah rekabeti ve silahlar gibi etkili araçlara dönüştürülebilir. Oyun dünyasını inceleyerek, bu amaçla uzun vadeli bir oyuna yatırım yapmak için bulunabilecek bazı gelişmiş sorunlar var. Başladığınız silahlar o kadar güçlü ki sizi görebilecekler ve bunları bir kez bile iyileştirebilecekler ve böylece sizi tutacaklar – yetkin düşmanlara sahip olabilirler. Mücadele yenilir ve kaybedilir, diğerlerinden daha çok var.

Diğer topların zarar vermeden önce üstesinden gelmeniz gereken özel savunmaları var, ancak istihbarat ve saldırının kullanılmasının, savaşı yakında bitirmek için yeterli olduğunu buldum. Öte yandan savaşın komutanı çok kaba davranıyor. Her hapishanenin sonunu bitirince, yönetici seni bekleyecek. Bu dev renkler çok özel özelliklere sahipler ve oyunlardaki en ilginç oyunlardır. Çok zor değil, ama her birinin arkasındaki tasarımcıya değer vermek gerekiyor.
Bir kere menajeri yendikten sonra grubuna girecektir. Uçakları arayarak onları savaşa çağırabileceksiniz. Bu aşamada, seçtiğiniz manevi ejderha, düşmanlarınıza kısa bir süre için saldıracak ve size en büyük hasarı verecek. Ne yazık ki, ekranda kullanıldığında sabit Yamayı tespit eden bir sorun var. Bu sadece durum böyle olsa da, tek bir çözüm oynatıcıyı başlatmak ve onu tutmak için kontrol etmektir. Bu, oyun sırasında üç kez oldu, üreticilerinin yakın zamanda düzeltebileceklerini düşündüm.

Açıkçası rahatsız edici olan başka bir hata var. Birkaç kez haritaya düşen Scribbler yüzünden ekran nedeniyle oyuna katlanmak zorunda kaldım. Bu uzak görünmüyor ve süresiz olarak oluyor, özellikle haritadayken veya altındaysanız. Bu hiçbir şeyle başa çıkma eylemi değildir, ancak bugünün standartlarına göre telafi edilmez. Bununla birlikte, şaşırtıcı mücadelesine rağmen, Dragons: Dawn of New Riders kesinlikle içinde çeşitli özellikleri var, şüphesiz izleyicilerini mutlu edecek nitelikler.
Güç uçarken güç ve zordur, ancak birisi oyunun bu kısmının neden sadece hareketli olduğunu soruyor – orada daha büyük ve daha fazlası var kaynağı için uygun. Başka bir uçuş süresi görmek güzel olurdu, ancak geldiğinde, bunu yalnızca A’dan B’ye almak için kullanacaksınız. genel olarak kaybetti. Burada üç saat çalma var, çoğunlukla her şeyi görmeyi planlıyorsanız, yanakları ve adaları açın.


Yorum Yazın