MMD, Philips 499P9H Monitörü Piyasaya Çıkartıyor: Performans Arayan Profesyoneller İçin Tasarlanmış, Ödüllü SuperWide

Lider ekran uzmanı ve Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, yepyeni Philips 499P9H Brilliance 32:9 SuperWide kavisli LCD ekranı piyasaya çıkartıyor. Bu ödüllü, 49 inçlik (48.8″ / 124 cm diag.) monitör, profesyonel kullanıcılara çalışarak geçirdikleri her anı daha verimli, daha üretken ve daha keyifli kılacak performans artıran özelliklerden oluşan bir hazine sunuyor. Devasa 32:9 SuperWide ekran ve ultra yüksek çözünürlük ile donatılan Philips’in 499P9H modeli, tam ölçüdeki iki monitöre eşdeğer lüks genişlikte bir formatta, göz alıcı grafikler sunuyor. Bu da, modeli ikili 27 inçlik Quad HD kurulumuna ideal bir alternatif haline getiriyor. Yüksek hızlı veri transferinin ve esnek bağlantının getirdiği faydaları sunan kullanımı rahat USB-C kenetleme özelliğine, ayrıca açılır kapanır bir webcame’e ve çevre dostu tasarıma sahip bu model, bir monitörde aradığınız her şeye sahip.


Philips 499P9H modern profesyoneller için tasarlandı

Duvardan duvara çalışma alanı
Philips 499P9H, etkilemeyi iyi biliyor. 1800R kavisli ekrana sahip bu devasa format, modern tasarımın ödüllü ustalığına bir örnek. Gözün doğal şeklini yansıtıyor ve kullanıcıyı belli belirsiz bir şekilde sarmalayarak dikkat dağınıklıklarını en aza indirip konforu en üst seviyeye çıkartıyor. Dahası, bu monitörün güzelliği sadece dış görünüşünden ibaret de değil, çünkü muhteşem genişliği, modele üretkenliği artırmasını sağlayan olağandışı bir kapasite sağlıyor. Artık arada kalan sinir bozan boşluğu ve dağınık kabloları ile karmaşık çoklu ekranlı kurulumlara duyulan gereksinim geçmişte kaldı. Onun yerine, 499P9H modeli, tıpkı 27 inçlik iki adet 16:9 Quad HD ekranın yan yana yerleştirilmesi gibi, 49 inçlik, göz alıcı bir çalışma alanı sunuyor. Bu, kullanıcıların pencereleri birbiri üzerine istiflemeden, görüntü kaydırmadan ya da yakınlaştırmadan çok sayıda dosyayı yaymalarına, belgeleri karşılaştırmalarına ya da dosyalar üzerinde çalışmalarına olanak sağlıyor. Üstelik başka kurulum ihtimallerini de yerine getirebilmek için, dahili bir MultiClient Integrated KVM anahtarı, kullanıcıların aynı anda iki farklı cihazdan tek bir tuş takımı ve fare ile işleri yönetmesini sağlayan Multi-View işlevine sahip. Böylece daha da fazla zaman ve yer kazandırıyor.

Çekici bir görsel deneyim
Böyle büyük bir ekran ile, yüksek performanslı görüntü kalitesi şart. Bu alanda da, Philips’in 499P9H modeli, diğerlerinden ayrılıyor. Dual Quad HD (5120 x 1440) çözünürlük, daha yüksek piksel yoğunluğu ve daha fazla ayrıntı anlamına geliyor. VESA sertifikalı HDR 400 teknolojisi ise gözalıcı renkler, kapkara gölgeler, ışıltılı beyazlar sunarak görüntüleri yaşama taşıyor ve optimal derinliği ve nüansı garantiliyor. Neredeyse tam bir alan görüntüsü için, Philips’in VA LED ekranı yüksek statik kontrast oranları sunan, gelişmiş bir dikey hizalama teknolojisi kullanıyor, böylece her görüntüleme açısından canlı görüntüler sunuluyor. Piksel bazında kusursuz kesinliğe ve renk doğruluğuna ihtiyaç duyan CAD ve grafik tasarımcılar, mimarlar, mühendisler, fotoğrafçılar ve bütün diğer profesyoneller bu monitör ile beklentilerini karşılayabilecekler.

Modern profesyoneller için tasarlandı
Modern iş yerlerinin hiç olmadığı kadar esneklik, dinamizm ve adaptasyon gerektirmesi nedeniyle, günümüzün profesyonelleri bunlara ayak uydurabilecek donanıma gereksinim duyuyorlar. Philips’in 499P9H modeli, kullanıcıların iş günlerini en verimli şekilde kullanmalarına yardımcı olan bir dizi yenilikçi özellikle bu ihtiyacı karşılıyor. Gücü temin ettiği dahili USB 3.1 C tipi kenetleme istasyonu, seyahat halindeki profesyoneller için üretkenliği artırmada kilit bir rol oynuyor. Yüksek hızlı USB 3.1 teknolojisi ile veri iletimi daha hızlı. Tersine çevrilebilir USB-C konektörü ise kolay, tek kablolu kenetlemeyi mümkün kılıyor. Diz üstü bilgisayarlar ve çevre birimleri de dosyaları iletmek, video izlemek ve daha fazlası için monitöre doğrudan takılabilir. Üstelik kenetleme deneyimini tamamlamak için, monitörün dahili RJ45 portu sayesinde diz üstü bilgisayarlara ayrı bir kablo olmadan güvenli, kablolu bir bağlantı sağlanabilir. Daha fazla rahatlık ve güvenlik için, monitörde kullanılmadığında görünmeyecek ve güvenli bir şekilde kapatılabilen, Windows HelloTM yüz tanıma özelliği ile donatılmış, kullanışlı açılır kapanır bir webcam de bulunuyor. Ayrıca kullanıcı konforu her zaman öncelikli olduğu için, Philips’in 499P9H monitörü kullanıcılara aralarında Flicker-Free teknolojisinin ve LowBlue Modunun da bulunduğu, bir dizi görselleştirme çözümü, ayrıca sağa sola dönme ve eğilme işlevlerine sahip yüksekliği ayarlanabilir bir ayak ve VESA montajı gibi etkili ergonomik özellikler de sunuyor.

Philips’in 499P9H modeli 1259 USD tavsiye edilen perakende fiyat üzerinden piyasada bulunabilir.

Teknik özellikler: https://www.download.p4c.philips.com/files/4/499p9h_00/499p9h_00_pss_turtr.pdf

Yüksek çözünürlüklü görselleri buradan indirebilirsiniz: https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1s3_nik-czvgLKDD-KPTlfelSQjaRbBpl


Yorum Yazın