-->
Yeni Kahraman Archer, Maceraların Huzuruna Çıktı!

Black Desert Online Archer Sınıfı Güncellemesi Geldi Çattı! Oyun içi etkinliklere ve yeniliklere devam eden Black Desert Online, geliştirilmiş anlatısıyla online oyun dünyasında ön plana çıkmaya ve maceracılarına benzersiz bir oyun deneyimi sunmaya devam ediyor. Dünyanın dört bir yanından maceracıların heyecanla beklediği Archer, bugün gerçekleşecek güncelleme ile nihayet Black Desert Online serüvenine katılıyor! Ayrıca Black […]

13.12.1818 | ulasufuk

Black Desert Online Archer Sınıfı Güncellemesi Geldi Çattı!
Oyun içi etkinliklere ve yeniliklere devam eden Black Desert Online, geliştirilmiş anlatısıyla online oyun dünyasında ön plana çıkmaya ve maceracılarına benzersiz bir oyun deneyimi sunmaya devam ediyor. Dünyanın dört bir yanından maceracıların heyecanla beklediği Archer, bugün gerçekleşecek güncelleme ile nihayet Black Desert Online serüvenine katılıyor! Ayrıca Black Desert Online dünyasının dinamik ve sürükleyici yolculuğuna tamamen yenilenmiş bir hikaye sunuyor.

Black Desert Online Aksiyonuna Yeni Bir Soluk Getiriyor!
Yeni kahraman Archer’ın gelişiyle genişleyen Black Desert Online evreni; karakterlerin birbiriyle ve evrenle ilişkisini, evrenin tarihsel gelişimini ve savaşlarda kullanılan stratejileri oldukça değiştirecek. Diğer sınıfların aksine Archer, ana silahı Tatar Yayı ve Uyanış silahı olan Asil Yay’ı aynı anda kullanarak rakiplerine çok uzaklardan ciddi hasarlar verebiliyor. Ayrıca Archer, mücadele sırasında rakiplerini savurmak için çeşitli sihirli beceriler kullanabiliyor. Uzun süredir beklenen kahraman, Black Desert Online aksiyonuna yeni bir soluk getiriyor!

Black Desert Online Archer’ın Gelişini Kutluyor!
Archer’ın evrene katılmasıyla birlikte kutlamalar başlıyor. Yeni güncelleme ile evrene katılan Archer, beraberinde ödüllü etkinlikler de getiriyor. 12 Aralık’tan 9 Ocak’a kadar devam edecek etkinlikler boyunca maceracılar, Archer karakteri ile kazandıkları Level ve Beceri EXP’lerini diğer karakterlerine aktarabilecekler. Böylece maceracılar hem Archer karakterini tecrübe edecek hem de diğer karakterlerinin Levelini artırmak için EXP elde edecekler. Ayrıca gözü pek maceracılar, Archer karakteriyle EXP toplayıp; 15, 25, 35 ve 55. seviyelere ulaştığında sürpriz hediyeler kazanacaklar.

Savaşçı Ruh Hot Time Etkinliği Başlıyor!
12 Aralık – 9 Ocak tarihleri arasında maceracılar, karakterlerinin Levelini artırmak için kazandıkları EXP’te %100, karakterlerinin Becerilerini artırmak için kazandıkları EXP’te ise %30’luk bir bonus kazanacaklar. Buraya tıklayarak etkinliklere dair tüm ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz!

Popüler Haberler


Yeni Razer BlackShark V2 Pro, DeathAdder V2 Pro ve BlackWidow V3 Pro’ya


Samsung’un yeni katı hal sürücüsü (SSD) 980 PRO, oyuncular


Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries, 2020 yılında oyuncular


Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oyun sektörü her geçen gün büyüyor.