Oyun Tutkunlarının Yeni Yıl Hediyesi ASUS’ta!

Üstün performanslı ASUS bilgisayarlar, oyun tutkunlarına özel Call of Duty: Black Ops 4 ve GeForce Fortnite Paketi hediyeleriyle geliyor. GeForce GTX 1060, 1070 veya 1070Ti ekran kartına sahip ASUS bilgisayar alanlar 45 dolar değerindeki Fortnite Paketi’ne ücretsiz sahip olurken, 8. Nesil i7 ve i9 işlemcili* ASUS Gaming ve ROG bilgisayarları ise Call of Duty: Black Ops 4 hediye ediyor.

Oyun dünyasını kasıp kavuran, başta FPS tutkunları olmak üzere tüm oyun severlerin vazgeçilmezi haline gelen Call of Duty: Black Ops 4 ve Fortnite, üstün performanslı ASUS Gaming ve ROG dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarda eşsiz bir deneyim sunuyor. ASUS, yeni bilgisayar sahiplerine keyifle oynayacakları bu iki oyunu özel kampanyalarla hediye ediyor.

CoD’un elit timi şimdi sizin kontrolünüzde!

Yılın en çok beğenilen PC oyunlarından Call of Duty: Black Ops 4, ASUS Gaming dizüstü bilgisayar, ROG dizüstü veya masaüstü bilgisayar satın alanlara hediye olarak veriliyor. 30 Nisan 2019 tarihine kadar geçerli olan bu özel kampanyada, ASUS web sitesinde belirtilen dizüstü veya masaüstü bilgisayarlardan birini satın alanlar, Call of Duty: Black Ops 4 Standart Edition PC sürümüne ücretsiz sahip oluyor.

Ayakta kalan son kişi siz olun

Çok oyunculu rekabeti kesintisiz bir eğlenceye dönüştüren Fortnite deneyimi de GeForce GTX 1060, 1070 veya 1070Ti ekran kartına sahip ASUS dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarda zirveye çıkıyor. Üstelik 29 Ocak 2019 tarihine kadar uyumlu bir ASUS bilgisayar alanlar, 45 dolar değerindeki Fortnite “2000 V-Papel” ve erkek Fortnite Counterattack setine sahip oluyor. Fortnite paketinin içinde 2000 V-Papel’in yanı sıra nadir bulunan “Reflex” Kıyafeti, “Pivot” Paraşüt, “Angular Axe” Kazma ve “Response Unit” Sırt Aksesuarı bulunuyor.

Kampanya hakkında detaylı bilgiler kampanya web sitelerinde yer alıyor:

http://asusturkiye.com.tr/cod/
http://asusturkiye.com.tr/fortnite/

Yorum Yazın