Performans, Tasarımla Buluşuyor: MMD, Philips 276E8VJSB Modelini Piyasaya Çıkartıyor

Keskin, net görüntüler için 4K Ultra HD teknolojisiCanlı, güzel renkler için 10 bit ekran
Yalın zarafet için ince, çağdaş tasarım

Lider ekran uzmanı ve Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, yepyeni Philips 276E8VJSB LCD monitörünü piyasaya çıkartıyor. 27 inçlik (68.6 cm) bu 4K UHD monitör, ultra net görüntü kalitesi, üst düzey parlaklık ve netlik ve ön açıdan her görüntüde capcanlı görseller için en yeni teknoloji ile donatıldı. İnce, zarif tasarımı ve kullanışlı kullanıcı odaklı özellikleri, bu modelin hem profesyoneller hem de ev kullanıcıları için cazip bir teklif olmasını sağlıyor.
Muhteşem görüntü kalitesi
Philips 276E8VJSB modeli, kullanıcılara kusursuz görüntü kalitesini garantileyen pek çok yepyeni teknoloji sunduğundan, bu monitörü, fotoğrafçılık, filmler, ağ taramanın yanı sıra tutarlı bir parlaklık ve renk doğruluğu gerektiren herhangi bir profesyonel uygulama için de ideal hale getiriyor. UltraClear 4K UHD (3840 x 2160) çözünürlük yüksek performanslı paneli sayesinde mükemmel bir netlik sağlarken IPS LED geniş görüntüleme ise 178/178 derecelik ekstra geniş görüntüleme açılarında da beğeni toplayan, gözle görülür derecede keskin ve canlı renkler sunuyor. 10 bitlik ekran, aynı zamanda 1.074milyar renk ve akıcı kademelendirmeler ve ayrıntı için 12 bitlik dahili işlemci ile zengin renk derinliğine de sahip.
Zarif tasarım
Philips’in 276E8VJSB modeli zarif olduğu kadar güçlü de. Çoklu ekran ya da yan yana farklı pencerelerin açıldığı kurulumlara özellikle uygun olan bu modelin ultra dar çerçeveleri en az düzeyde dikkatin dağılması ve akıcı bir görüntü anlamına geliyor. Bu da, artırılmış üretkenlik demek. İnce, çağdaş tasarımı ise her evin dekorunu bütünlüyor.
Kullanıcı odaklı
Geniş bir yelpazede yer alan kullanışlı özellikler ve seçenekler ile donatılmış Philips’in 276E8VJSB modeli, kullanıcı deneyimini mümkün olduğunca keyifli kılsın diye tasarlandı. Özellikler arasında, çoklu ekranlar ile sorunsuzca çoklu görev yürütmek için MultiView bağlantısı, daha rahat bir görüntüleme ve uzun sürelerden sonra gözlerin daha az yorulması için parlaklığı düzenleyip titeşimi azaltan Flicker-Free teknolojisi, artırılmış esenlik için LowBlue Modu, daha fazla sürdürülebilirlik için çevre dostu malzemeler ve daha hafif elektrik faturaları için düşük güç tüketimi gibi özellikler bulunuyor.
Philips’in 276E8VJSB modeli 2018 yılının kasım ayının ortalarında, 349 USD tavsiye edilen perakende fiyat üzerinden piyasaya çıkacak.
Philips monitörleri hakkında daha fazla bilgi için: https://www.philips.co.uk/c-mpc/monitors


Yorum Yazın

Connect with Facebook