AOC, Yeni G2590PX/G2 – G2 Esports Signature Sürümü Oyun Monitörünü Piyasaya Çıkartıyor

AOC, yeni G2590PX/G2 – G2 Esports Signature sürümü oyun monitörünü piyasaya çıkartıyor

Amsterdam, 15 Kasım 2018 – Oyun monitörleri piyasasında küresel bir lider olan AOC, ilk G2 Esports markalı monitörü G2590PX/G2 modelinin piyasaya çıktığını resmi olarak duyuruyor. Dünya çapındaki en güçlü ve en başarılı espor organizasyonlarından biri olan AOC ve G2 Esports işbirliği sayesinde ortaya çıkan bu monitörün yeni özel sürümünde, resmi G2 Esports samuray deseni ve logolarından oluşan eşsiz bir tasarım bulunuyor. 24,5 inçlik bu monitör ayrıca 144 Hz, 1 ms tepki süresi ve FreeSync gibi yüksek performanslı oyun özellikleri ile de donatılacak.

 

G2590PX’nin G2 Esports Signature Sürümü, G2590PX/G2

AOC ve G2 Espor – mükemmel bir çift

Merkezi Almanya’nın Berlin şehrinde bulunan ve ünlü profesyonel oyuncu ‘ocelot’ lakaplı Carlos Rodríguez tarafından 2013 yılında kurulan G2 Esports, çeşitli uluslararası espor etkinliklerinde kendilerini hızla Avrupa liginin devi olarak konumlandırdılar. Ocak 2018’de başarılarını daha da güçlendirmek için AOC ile ortaklık kurduğundan bu yana G2 Esports’un eğitim tesisleri AOC’nin son teknoloji ürünü oyun ekranları ile donatıldı. Yeni G2590PX/G2’nin piyasaya çıkışı ile, hem AOC hem de G2 Esports başarılı ortaklıklarını bir sonraki seviyeye taşıyacaklar.

AOC Uluslararası Avrupa Pazarlama ve İş Yönetimi Direktörü Stefan Sommer “Bu monitör, yalnızca AOC’nin G2 Esports gibi başarılı bir organizasyona gösterdiği takdirin işareti değil, aynı zamanda da bütün G2 Esports hayranlarına ve tutkunlarına da verdiği bir destek” dedi. G2 Esports’dan Carlos ‘ocelot’ Rodríguez ise şunu ekliyor: “AOC, hem bizim hem de oyuncularımız için inanılmaz bir ortak olduğunu gösterdi. Monitörlerinin kalitesi, takımlarının gösterdiği adanmışlık ve empati ile bir araya geldiğinde bu ortaklıktan büyük gurur duymamızı sağlıyor. Sonuç olarak, hep birlikte bu ortaklığın güçlü yanlarını hayata geçiren ve bizim kendimizin diyebileceğimiz G2 markalı bir monitör yarattık. G2590PX/G2 konusunda çok heyecanlıyız ve bizim iflah olmaz #G2ARMY üyelerimizin çoğunun evinde bunu görmeyi iple çekiyoruz.”

24.5 inçte dopdolu AOC ekran gücü

AOC Oyun monitörlerinin övgü toplayan G90 Serisi’ne dayanan, G2590PX/G2 modelinde 16:9 Full HD (1920×1080 piksel)’ye sahip çerçevesiz bir TN paneline, FreeSync desteğine, 1 ms tepki süresine ve 144 Hz’e kadar çıkabilen yüksek yenileme oranlarına sahip. AOC, G2590PX/G2 ile bir ekranın performansı, tarzı ve uygun bütçeli olma özelliğini nasıl tek bir pakette toplayabildiğini gösteriyor. Bir yandan da akıcı, kırılma ve tutukluk içermeyen bir oynanabilirlik deneyimini sağlamaya devam ediyor.

G2 Esports Signature Serisi şimdi 419 USD’den piyasada bulunabilir.

Yüksek çözünürlüklü görselleri buradan indirebilirsiniz: https://photos.app.goo.gl/rbREoNfaieuDHQNJA

Ürün broşürünü buradan indirebilirsiniz: https://drive.google.com/open?id=1yOldYqIpJJDLePDmgpUxy9mW-FspqBTg


Yorum Yazın