1.Yıla Özel Günde 1000 Level EXP Etkinliği ve Sürpriz Hediyeler Black Desert Online’da!

⦁ Black Desert Online Türkiye ve MENA sunucusunun 1. yılı şerefine, yeni sınıf Archer oyuna çok yakında eklenecek.⦁ Birbirinden özel hediyelerle maceracıları ödüllendiren Peri Laila yeni güncelleme ile oyunda!

Hem 10 milyon maceracı hem de Black Desert Online Türkiye ve MENA sunucusunun 1. yılı şerefine ilk defa düzenlenecek olan Black Desert Online evreninde daha önce eşi benzeri görülmemiş yüzde 1000 Level EXP etkinliğini maceracıları bekliyor. Black Friday’i de kapsayan 21-28 Kasım tarihleri arasında da İnci Dükkanı’nda yüzde 85’e varan indirimlerin yanı sıra 28 Kasım’a kadar Steam ve Black Desert Online TR ve MENA’da paketlere de maceracılar, yüzde 50 indirim ile sahip olma fırsatı yakalıyor.

Savaşçılar, büyücüler ve kahramanlar! Black Desert Online Türkiye ve MENA sunucusu, 6 Aralık tarihinde tam 1 yaşında olacak. 1. yıla özel olarak birbirinden farklı etkinlikler ve çeşitli hediyeler  de oyuncuları bekliyor. Hem global 10 milyon maceracı kutlamaları hem de Black Desert Online Türkiye ve MENA sunucusunun birinci yaşının kutlamalarına, daha önce bu evrende eşi benzeri görülmemiş yüzde 1000 Level EXP etkinliği ile başlanıyor. 23, 24 ve 25 Kasım tarihlerinde 18.00-20.00 ve 23.00-01.00 saatleri arasında düzenlenecek olan bu benzersiz etkinlik ile karakterlerinizin gelişiminde çok büyük bir yol kat edebilirsiniz.

Black Friday’de Black Desert Online’da çok büyük indirimler sizi bekliyor
Tüm oyun severlerin her sene dört gözle beklediği Black Friday’de ise Black Desert Online’da çok büyük indirimler sizleri bekliyor. İnci Dükkanı’nda tam yüzde 85’e varan indirimler, sadece 21-28 Kasım tarihleri arasında oyunda olacak. Ayrıca, Black Desert Online oyun paketlerindeki yüzde 50 indirim fırsatı için son hafta! Steam’den 21-27 Kasım tarihleri arasında; Black Desert Online Türkiye ve MENA resmi sayfalarından da oyun paketlerini 28 Kasım tarihine kadar yüzde 50 indirim ile satın alabilirsiniz. Peri Laila, Black Desert evrenindeki maceracıları zorlu yolculuklarında yalnız bırakmamak için yeni güncelleme ile birlikte oyuna geldi. Peri Laila ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Black Desert Online maceracıları hazır olun! Türkiye ve MENA sunucusunun 1. yılı şerefine, çok yakında yeni sınıf olan Archer oyuna eklenecek. Yepyeni bir başlangıç yaparak, Black Desert Online evrenini yeni sınıf Archer ile yeniden keşfetmek isteyen maceracılar, bu kış için hazır olun!


Yorum Yazın

Connect with Facebook