PUBG MOBILE’dan Sürpriz İşbirliği!

PUBG MOBILE, Moda Markası A BATHING APE İle İşbirliğini Duyurdu

Lider battle royale oyunundaki son içerik güncellemesi ile yepyeni, markalı oyun içi eşyalar kullanıma sunuluyor

Geçtiğimiz hafta, New York Times Meydanı’ndaki dijital ekranlarda görülen gizemli PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile (PUBG MOBILE) reklamı, oyunun hayranlarını merakta bıraktı. PUBG MOBILE, bugün yaptığı açıklamayla popüler giyim ve yaşam tarzı markası olan A BATHING APE (BAPE firmasıyla anlaştığını duyurdu.

Bu işbirliğiyle PUBG MOBILE oyuncuları, oyun içi eşyalar arasına BAPE markalı giysi ve aksesuarlar da katılacak. Şirketin meşhur Shark Camo Zip-up kapüşonlu üstü ve BAPE tavasını da içeren güncelleme, PUBG MOBILE’in 0.8.5 sürümüyle gelecek. Oyuncular, BAPE markalı eşyaların yanı sıra, ‘Red Label’ kıyafetlerini kendine has müziği ve emote’larıyla kullanabilecek.

PUBG MOBILE Küresel Yayınlamadan Sorumlu Genel Müdürü Vincent Wang, PUBG MOBILE’in BAPE ile yaptığı bu işbirliğinin kullanıcılara daha iyi bir oyun içi deneyim kazandıracağını belirtti ve ekledi: ‘’Oyuncular hala tavuk yiyecekler ama BAPE ile çok daha havalı bir tarza sahip olacaklar.’’

Bu yıl kuruluşunun 25. yılı olan BAPE, sokak giyiminde standart yaratan ve dünyaca tanınan bir giyim firmasıdır. BAPE’’in renkli tasarımları ve dünyanın her yerinde tanınan kamuflaj motifleri bir neslin göz bebeği oldu. 20 milyonu aşan günlük aktif kullanıcı sayısı ve oyun içi kişiselleştirmede sunduğu sayısız fırsatla, PUBG MOBILE ve BAPE, mükemmel bir takım oluşturuyor.

PUBG MOBILE ‘ı App Store ve Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


Yorum Yazın

Connect with Facebook