Phantomgate: The Last Valkyrie’ye Yepyeni “Boyut Yarığı” Zindanı Geldi

Netmarble’ın yeni mobil RPG oyunu Phantomgate’e yeni güncelleme
Netmarble’ın yeni mobil macera RPG türü oyunu Phantomgate: The Last Valkyrie’nin yeni güncellemesi ile oyuncular, ölümcül bir zindan olan Boyut Yarığı’nda Savaş Güçlerini güçlü düşmanlar üzerinde test edebilecek. Ayrıca oyuna can kalitesini artıran özellikler ekleniyor.
Dünya çapında en hızlı büyüyen mobil oyun şirketi Netmarble Corp. tarafından geçen ay iOS ve Android için yayınlanan, yepyeni, özgün, ücretsiz, mobil macera RPG oyunu Phantomgate: The Last Valkyrie’de, başkahraman Astrid’in İskandinav kültüründen ilham alan maceraları yeni bir güncellemeyle devam ediyor. Güncellemeyle beraber oyuncular, Savaş Güçlerini güçlü düşmanlar üzerinde test edebilecekleri ölümcül bir zindan olan Boyut Yarığı’nda oynama imkanına sahip olacaklar.
Oyuncular bugünden itibaren her hafta sıfırlanan yepyeni aşamalardan oluşan “Boyut Yarığı”na katılabilir. Böylece çeşitli canavarlarla ve baş düşmanlarla çok daha zor dövüşlere katılmak için değerlerini yükseltebilecekleri birçok zindan arasından seçim yapabilir ve çok daha muhteşem ödüller kazanabilirler. Oyuncular ilk kattan başlayarak tamamlanmış aşamalara sınırsız olarak yeniden giriş yapabilir. Ayrıca Boyut Yarıklarından geçerek ve onları tamamlayarak başka hiçbir yerde bulamayacakları yepyeni Hayal Özlerini çağırma hakkı kazanabilirler.
Yeni güncellemeyle can kalitesi arttı
Bunlara ilave olarak Phantomgate: The Last Valkyrie’ye can kalitesini artıran aşağıdaki özellikler eklendi.
  • 1. ve 2. Bölümler için azaltılmış Giriş Seviyesi ve Canavar Canı, yeni oyuncuların 1. Bölümün 4. Aşamasını tamamladıklarında kazanabilecekleri Dört Yıldız Hayal dahil ilk giriş seviyesi geliştirmeleri.
  • Geçit Bölgesi deneme imkanı beşten ona defaya yükseltildi.
  • Macera aşamaları oyun hızı %10 artırıldı.
  • Oyunculara rehberlik etmek için yön işaretleri eklendi.
  • İyileştirilmiş PVP eşleşmesi, Hayal dengesinde yapılan ayarlamalar ve çeşitli hata düzeltmeleri gibi diğer iyileştirmeler gerçekleştirildi.
Phantomgate: The Last Valkyrie ilhamını zengin geleneklere sahip İskandinav mitolojisinden alıyor. Oyuncular oyun boyunca annesini öfkeli tanrı Odin’in pençelerinden kurtarmaya çalışan genç ve cesur bir Valkyrie olan Astrid’in hikayesini takip edecek. Oyuncular, yan kamera açısı, bulmacalarla dolu macera ve gerçek zamanlı PVP özellikleriyle öne çıkan klasik tur bazlı RPG mücadelesinin eşsiz hikayesinde Astrid ve onun biriktirebileceği 300’ün üzerinde yol arkadaşı Hayal ve dört benzersiz Kahraman karakterle harika platform aşamaları arasında yol alacak. Midgard topraklarında onları konsol kalitesinde grafikler, zorlu bulmacalar ve çok daha fazlası bekliyor.
Phantomgate ücretsiz olarak (uygulama içi satın alma ile birlikte) şimdi indirilebilir. Oyunu indirmek için, lütfen App Store veya Google Play’i ziyaret edin.
İLGİLİ LİNKLER
Web Sitesi: http://phantomgate.netmarble.com/tr

Yorum Yazın

Connect with Facebook