Knights Chronicle’a Yeni Karakterler ve Kostüm Sistemi Geldi

Knights Chronicle’da kostüm içerikleri yenilendi

Knights Chronicle’ın son güncellemesi ile oyuna iki yeni kahraman ve yepyeni kostüm içerikleri ekleniyor.
Dünyanın en hızlı gelişen mobil oyun şirketi Netmarble Corp., mobil cihazlar için sıra tabanlı popüler RPG oyunu Knights Chronicle’a yeni kostüm sistemini ve yeni karakterleri dahil ettiği büyük bir güncelleme yayınladı.
Yeni kostümler yetenekleri artıracak
Yeni Kostüm, kahramanların sadece dış görünümlerini değiştirmekle kalmıyor aynı zamanda onların yeteneklerini de artırıyor. Özel Kostümler, yetenek etkilerini de değiştirdiği için oyuncuların ilgisini çekecek.
Güncellemelerle birlikte gelen yenilikler, kahramanların gelişimine hız kazandıracak. Yeni eklenen kostüm ile gelen rozet sistemi sayesinde oyuncular, kahramanlarının gelişimine yardımcı olacak rozetleri kostümlerine takabilecekler. Rozetler, Kostüm Rozeti zindanından elde edilebilir. Yeni eklenen Güçlenmon ile geliştirmeler artık çok daha kolay olacak.
2 yeni kahramanla tanışın
Knights Chronicle için çıkarılan son güncelleme ile iki yeni SSR dereceli Kahraman oyuna dahil edildi: Verdandi ve Nikita. Verdandi, Draiden Elitinin bir üyesi; Nikita ise Yeraltı Dünyasından bir silah tüccarı.
Güncelleme sonrası, Kostüm güncellemesini kutlamak amacıyla katılım etkinliği ve Zindan’a giriş enerji şartını yarıya düşüren bir etkinlik başlayacak. 7 gün boyunca oyuna giren oyuncular, ödül olarak yeni bir kostüm ve 500 Kristal kazanacak.
140 ülkede oynanabilen Knights Chronicle hakkında daha fazla bilgi için, lütfen http://knightsgbweb.netmarble.com/ adresini ziyaret edin.

 


Yorum Yazın