PUBG MOBILE’dan Görevimiz Tehlike Güncellemesi!

PUBG MOBILE, PARAMOUNT PICTURES VE SKYDANCE MEDIA’NIN YENİ FİLMİ “MISSION: IMPOSSIBLE YANSIMALAR” ORTAKLIĞI İLE ÇITAYI YÜKSELTTİ

Oyuncular Orijinal Battle Royale Mobil oyunu PUBG MOBILE, filmle ilişkili yepyeni içeriğe bugün kavuşuyor

Tencent Games, tam bir ay boyunca sürecek olan eşsiz PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile (PUBG MOBILE) kampanyasıyla, 27 Temmuz’da vizyona giren “Mission: Impossible Yansımalar” filminden esinlenen, tamamı oyun içi içerikleri kullanıcılarına sunuyor. İlgili güncelleme, bugün PUBG MOBILE oyuncularının indirilmesine açıldı.
PUBG MOBILE Genel Müdürü Vincent Wang, “Dünyanın en popüler mobil battle royale oyunu PUBG MOBILE için ’Görevimiz Tehlike’ gibi simgeleşmiş bir film serisi ile ortaklık da dahil, hiçbir şey imkânsız değil. Pazara girmemizin üzerinden sadece birkaç ay geçmesine karşın, PUBG MOBILE’ın 100 milyonu aşan oyuncu tabanını genişletmeyi sürdürürken, dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların ilgisini çekecek bu özel oyun içi etkinlik gibi yenilikçi ortaklıklarla markamızı da büyütüyoruz” dedi.
PUBG MOBILE, son güncelleme ile “Mission: Impossible Yansımalar” oyun içi teması ve aşağıdaki oyun içi özellikleri kazanacak:
  • “Mission: Impossible Yansımalar” Teması – Oyuncular yepyeni bir arka plan müziğini ve film temasına sahip özelleştirilebilir paraşütleri deneyimleyebilecekler.
  • Yepyeni Mücadeleler– Oyuncular, Takım Hücumu, Hayatta Kalma ve Birinci Şahıs Perspektifi modlarında tematik mücadelelere katılarak çeşitli ödüller kazanabilecekler.
  • Özel Oyun İçi Ödüller – Kampanya süresince oyuncular “Mission: Impossible Yansımalar” teçhizatlarını değiş tokuş edebilecek ve kullanabilecekler.
Oyuncular “Mission: Impossible Yansımalar” dünyasını Android ve iOS cihazlarındaki PUBG MOBILE’da yeni eşyalar, mücadeleler ve doğrudan filmden alınan diğer içeriklerle deneyimleyebilecekler.
Konuyla ilgili videoyu bu adresten izleyebilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=mS942Fwigas
PUBG MOBILE ‘ı App Store ve Google Play’den ücretsiz indirebilirsiniz.

Yorum Yazın

Connect with Facebook