Nintendo Yeni Oynanış Videoları, DLC’ler, Çıkış Tarihleri ve Çok Daha Fazlasını İçeren Duyurularıyla Gamescom’a Başlıyor

Nintendo of Europe YouTube kanallarından Super Smash Bros. Ultimate oyununda King K. Rool, Dark Samus ve Chrom maçlarına göz atın.

Gamescom, Almanya’nın Köln şehrinde başladı ve Nintendo, hafta boyunca hayranların neler bekleyebileceklerine dair yeni ayrıntıları açıklıyor. Halihazırda duyurulan Super Smash Bros. Ultimate, Super Mario Party ve DAEMON X MACHINA oyunlarından yeni oynanış videolarının yanısıra fuara katılan ziyaretçiler Blizzard Entertainment’dan Diablo III Eternal Collection oyununu deneyebilecek ve Super Mario Party ile ilk hands-on deneyimini yaşayabilecekler.
7 Aralık’ta Nintendo Switch’e gelecek olan ve dövüş festivaline derinlemesine bir bakış getiren son Super Smash Bros. Ultimate Direct oyununda hayranlar, yeni duyurulan karakterler King K. Rool, Dark Samus ve Chrom’un Japonya’daki geliştirme ekibi tarafından yapılan iki tam maçını izleyebilirler. Nintendo YouTube kanalı üzerinden Super Smash Bros. Ultimate – King K. Rool gameplay ve Super Smash Bros. Ultimate – Dark Samus and Chrom gameplay (2 on 2, Stage Morph) izleyin.
Bu arada, hızlı tempolu mech aksiyonu isteyen herkes Marvelous’tan DAIMON X MACHINA’ya göz atmalı. 2019’da Nintendo Switch’e gelecek bu yeni oyunda, oyuncular Arsenals adında tamamen özelleştirilebilir güçlendirilmiş kıyafetlere bürünerek çeşitle görevlere gidiyorlar. Oyun severler bu hafta Gamescom’da Nintendo’nun RedCube stüdyosunda çekilen yeni bir oynanış videosunu görebilirler. Ondan önce, şu videoya göz atabilirsiniz: DAEMON X MACHINA – gamescom 2018 teaser
Ayrıca hafta sonunda yayınlanacak bir RedCube videosunun gösterileceği yeni hikaye genişlemesi Xenoblade Chronicles 2: Torna – The Golden Country’den yepyeni bir oynanış videosu izleyin.
Mario Tennis Aces yakında yeni bir yüze merhaba diyecek, Diddy Kong eğlenceye katılıyor. Bu hızlı yarışmacı, sallanan özel atışıyla, 1 ile 30 Eylül tarihleri arasında bir sonraki turnuvada oynayan oyuncular için hemen kullanılabilir olacak. Turnuva sona erdikten sonra, turnuvaya katılıp katılmadıklarına bakılmaksızın herkes için açılacak. Fragman için: the Mario Tennis Aces – Diddy Kong trailer on YouTube
Bu hafta Gamescom’daki tüm Nintendo aktivitelerini takip etmek için: Nintendo of Europe gamescom 2018 hub. Ayrıca, güncel haberler için Twitter ve YouTube kanallarını takip edebilirsiniz.

Yorum Yazın