Mount & Blade II: Bannerlord’un Tek Kişilik Senaryosu Gamescom’da Görücüye Çıkıyor

TaleWorlds Entertainment’ın dünyanın her yerinde milyonlarca oyuncu tarafından heyecanla beklenen oyunu Mount & Blade II: Bannerlord, dünyanın en büyük dijital oyun fuarı gamescom’da yerli ve yabancı basın mensuplarının beğenisine sunuluyor

Geliştiricisi olduğu Mount & Blade serisiyle dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncunun sevgisini kazanmayı başaran Ankara merkezli oyun stüdyosu TaleWorlds Entertainment, serinin son oyunu Mount & Blade II: Bannerlord’u dünyanın en büyük dijital oyun fuarı gamescom’da bugün görücüye çıkarıyor.

Dünyanın her yerinden basın mensuplarının bizzat deneyebilecekleri tek kişilik senaryo modu ilk kez gamescom 2018’de gösterilecek. Tek kişilik senaryo modunu deneyen basın mensupları Mount & Blade II’nin dünyasını arzu ettikleri gibi keşfedebilecekler. Demo gösterimine katılan gazeteci ve editörler geliştirici ekibin önceden hazırlamış olduğu karakterlerden birini seçerek bugüne dek oluşturulmuş en etkileyici oyun dünyalarından birinde özgürce hareket etmenin tadını çıkaracaklar.

Bannerlord oyunculara oyunun geniş açık dünyasında keşfe çıkma, ticaretle uğraşma, haydutları yakalayıp turnuvalara katılma, pek çok farklı karakterle tanışıp onlardan sayısız görev alma fırsatını sunacak. Oyuncuları geniş ve yaşayan bir dünyada tamamen özgür bırakan Bannerlord, onlara istedikleri kişi olma ve kendi kaderlerini çizme şansı veriyor.

Mount & Blade II: Bannerlord’un gamescom’da sergilenecek demo’sunda oyunun dikkat çeken özelliklerinden bazıları şunlar:

  • Gelişmiş oyun mekaniklerine daha kolay ulaşma imkânı sunan, bütünüyle yenilenmiş arayüz.
  • 18 yeteneğin olduğu ve yüzlerce benzersiz ek özelliğin yer aldığı yeni karakter gelişim sistemi.
  • Kasabaların, kalelerin ve köylerin detaylı bir şekilde işlendiği yeni ve göz alıcı oyun haritası.
  • NPC’lerle etkileşime girmeyi çok kolaylaştıran yeni kasaba menüsü sistemi.

Mount & Blade II: Bannerlord’un tek kişilik senaryo modunun nasıl göründüğünü merak ediyorsanız TaleWorlds Entertainment’ın gamescom 2018 için hazırladığı videoyu youtu.be/t4rC1awiovs adresinden izleyebilirsiniz.

Basın Kiti: mnb.tw/gc2018.zip

YouTube Videosu:<span “=””> https://youtu.be/t4rC1awiovs<span “=””>

Mount & Blade II: Bannerlord Hakkında

Mount & Blade II: Bannerlord strateji ve aksiyon rol yapma türlerini birleştiren bir oyundur. Oyun, TaleWorlds Entertainment’ın dünya çapında büyük başarı elde eden bir önceki oyunu olan Mount & Blade: Warband’in öncesinde geçen olayları konu almaktadır. Bannerlord Orta Çağ’ın siyaset ve savaş sistemlerinin farklı yönlerini yansıtan oynanışıyla, oyunculara tek kişilik oyun modunda kendi karakterlerini ve hikâyelerini yaratma imkânı veriyor.

 


Yorum Yazın

Connect with Facebook