Call of Duty: Black Ops 4 Multiplayer Beta Şimdi Playstation 4’te

2 Ücretsiz Beta Hafta Sonu Deneyiminin İlki PS4’te ; İkincisi İse 10-13 Ağustos’ta PS4, Xbox One ve PC’de Sizlerle Olacak!Tüm Beta Katılımcıları; In-Game Calling Card ve Maksimum Sıralamaya Ulaşanların,Oyun Çıkışında Multiplayer İle Kullanabilecekleri Kalıcı Kilit Açma Jetonuna Sahip Olabilecekler.

Ek olarak Blackout Beta, Black Ops 4 Hayranlarının, Tüm Yeni Battle Royale Modu’nu Yaşayabileceği Bir Beta Olarak Eylül Ayında Çıkacak.

SANTA MONICA, Calif. – 3 Ağustos, 2018 – Bugünden itibaren, merakla beklenen Call of Duty®: Black Ops 4 Private Multiplayer Beta ‘sı tüm dünyada PlayStation 4 platformunda artık sizlerle. Oyunu, satış kanallarından ön sipariş ile edinen oyuncular, 6 Ağustos pazartesi günü, Pasifik saatine göre sabah 10 itibariyle ,ilk ücretsiz hafta sonunda, multiplayerı test edebilecekler. Private Multiplayer Beta katılımcıları, örnek Call of Duty: Black Ops 4 multiplayer modunu , en yeni Black Ops multiplayer deneyimi için yeni özelleştirmeleri ,oyun taktik seviyeleri, çeşitli yeni silahlar, haritalar ve modların yanı sıra; cesur, karaüstü savaş özellikleri ile deneyimleyecekler. The Private Multiplayer Beta, oyun sistemlerini ölçecek önemli bir stres testidir ve 12 Ekim’de dünya çapındaki oyun çıkışı öncesinde gerçek zamanlı analiz ve geri bildirim sunacak olan kritik bir geliştirme fonksiyonu olarak hizmet eder.

Treyarc’ın Yardımcı Stüdyo Sorumlusu Dan Bunting , “Oyunseverler için Black Ops 4’ü geliştirdik, bu yüzden Beta, bizim için çok önemli, çünkü özellikle dayanıklılığı arttırdık ve oyun çıkışı için oyunu cilaladık. ” dedi. “Stüdyodaki ekip, şimdiye kadar yaptığımız en derin ve en ödüllendirici multiplayerı sunmaya adandılar ve biz, oyunun lansmanını en iyi şekilde yapabilmek için oyunseverlerin geribildirimlerini istiyoruz – fanların içeriye sızmasını bekleyemeyiz ve bize ne düşündüklerini iletebilmeliler. ”

The Multiplayer Beta’nın iki hafta sonu için de programı aşağıdaki gibidir:
⦁ Multiplayer Beta Hafta Sonu 1:
⦁ 3 Ağustos,Cuma – 6 Ağustos Pazartesi (PlayStation 4)

⦁ Multiplayer Beta Hafta Sonu 2:
⦁ 10 Ağustos, Cuma – 13 Ağustos ,Pazartesi (PlayStation 4, Xbox One, PC)
⦁ 11 Ağustos, Cumartesi – 13 Ağustos ,Pazartesi  (PC Only Open Beta)

Call of Duty®: Black Ops 4 Private Multiplayer Beta , oyunda, çoklu oyuncu deneyiminin bir bölümünü sunuyor. Bu oyunda altı harita, yeni oyun modunu deneyimleme şansına sahip çeşitli oyun modları ve oyunu oynama şansı bulunuyor. Oyun çıkışında ,oyunda bulunan on farklı uzmanın Black Ops 4’teki kendine özgü silahları, ekipmanları ve oyun alanları olacak. Beta içeriği, 12 Ekim’de sunulacak olan çok kapsamlı içeriğin yalnızca bir bölümünü temsil ediyor. Oyuncular tek başına güçlü olabilir ya da birlikte çalışan bir ekip olarak yıkıcı olabilirler. Beta aynı zamanda ikonik Pick 10 sisteminin geri dönüşünü, silah taşıma, muharebe akışı ve sağlık rejenerasyonundaki bir dizi yeniliği içeriyor. Oyuncular, takım becerilerini birleştirmek ve rakiplerine hükmetmek için benzersiz ve güçlü yollar keşfederken taktik takımları aracılığıyla strateji oluşturma fırsatına sahip olacaklar.
Eğer PlayStation 4 oyuncuları ilk Call of Duty: Black Ops 4 Private Multiplayer haftasonuna katılamazlarsa, oyunun ön siparişini vermiş olan oyuncular gibi, testin ikinci hafta sonu boyunca, PlayStation 4 veya Xbox One’ın katılımcıları ile birlikte, Private Multiplayer Beta’ya katılma fırsatına sahip olacaklar. İkinci Özel Multiplayer Beta haftasonu 10 Ağustos Cuma günü başlıyor ve 13 Ağustos Pazartesi günü sona eriyor. Ek olarak, PC oyuncuları kendi PC Open Betalarına sahip olacaklar. Bu, 11 Ağustos Cumartesi – 13 Ağustos Pazartesi arasında olacaktır . Oyuncular bir Battle.net hesabına ihtiyaç duyacaklar. – Blizzard Battle.net aracılığıyla oyunu satın almanız,size tam 10 günlük bir zaman kazandıracak.
Call of Duty: Black Ops 4 Private Multiplayer Beta’da yer alan oyuncular, oyun çıkışı sırasında aktif olacak oyun içi ödüllere sahip olacaklar. Oyuna katılan tüm oyunculara benzersiz bir hatıra arama kartı hediye edilecek. Buna ek olarak, Beta süresince toplam maksimum sıralama elde eden oyunculara, başlangıçta Create-A-Class menüsündeki herhangi bir öğenin kilidini açan bir kalıcı kilit jetonu verilecektir.

Treyarch, Call of Duty: Black Ops 4 Private Multiplayer Beta haftasonları boyunca aktif olarak topluluk geri bildirimi toplayacak. Toplanan veriler, oyun dengesi, stres testi sunucularınca ince ayar yapmak ve bu Ekim ayında oyunun lansmanı öncesinde çevrimiçi deneyimi optimize etmek için kullanılacaktır. Özel Çok Oyunculu Beta katılımcıları, Treyach’dan planlanan sık Beta güncelleme mesajlarıyla, oyuncu anketleri ve çevrimiçi forumlar dahil olmak üzere çeşitli satış noktalarında geliştirme ekibiyle aktif bir diyaloga katılma ve geri bildirimlerini paylaşma fırsatına sahip olacak.

Black Ops serisi, Call of Duty tarihinin yanı sıra dünyanın dört bir yanında kültürel bir fenomen haline gelmiştir. Call of Duty: Black Ops 4, arkadaşlarınızla eğlenmenin daha fazla yolunu sunan en derin, en çekici Black Ops oyunudur. Bu cesur, oturmuş, all-out savaş deneyimi sunan Call of Duty: Black Ops 4, daha fazla taktik oyun ve oyuncu seçimi ile Multiplayer modunda çıtayı yükseltmiş; cesur ve oturmuş bir dövüş deneyimi sunuyor; oyun çıkışında üç tam deneyim ile şimdiye kadar sunulan en büyük Zombiler; Black Ops Evreni,Black Ops IV oyununun sembolik karakterleri ve konumlarını benzersiz bir şekilde barındıracağı devasa bir battle royal deneyimiyle hayat bulacak olan Private Blackout Beta’yı Eylül ayında çıkartmayı planlanıyor.

Activision tarafından yayınlanan Call of Duty: Black Ops 4, Raven Software ve Beenox ile PC alanında ek geliştirme desteği ile Treyarch tarafından geliştirildi. Oyunun, 12 Ekim’de; PlayStation 4, Xbox One ve PC’de yayınlanması planlanıyor. PC için Black Ops 4, Call of Duty’in tarihinde ilk kez Blizzard Entertainment’ın online oyun hizmeti olan Battle.net’te, tam olarak optimize edilmiş bir deneyim sunacaktır. Daha fazla bilgi için: www.callofduty.com, www.youtube.com/callofduty  ve sosyal medyadan; @CallofDuty ,@Treyarch hesaplarını takip edebilirsiniz.  Call of Duty: Black Ops 4’ün PlayStation®4, Xbox One ve PC’de yayınlanması planlanıyor. Oyun M için Olgun (Kan ve Gore, Uyuşturucu Referansı, Yoğun Şiddet, Güçlü Dil) olarak derecelendirilmiştir.


Yorum Yazın