ASUS Wolfteam Ligi Sezon Şampiyonu, FOX Gaming’de Belli Olacak

Türkiye’nin en popüler FPS oyunu Wolfteam için düzenlenen ASUS Wolfteam Türkiye Kupası Mavi Sezonun Finali, ligin en büyük iki takımı arasındaki büyük kapışmaya sahne olacak.

1907 Fenerbahçe ile HWA Gaming takımları 17 Ağustos Cuma günü sezon şampiyonu olmak için mücadele edecek. Büyük maç, “FOX Gaming” Youtube kanalından canlı yayınlanacak.

Netmarble Türkiye tarafından Wolfteam oyunu için ASUS sponsorluğunda düzenlenen ASUS Wolfteam Türkiye Kupası Mavi Sezon Finali, 1907 Fenerbahçe ve HWA Gaming takımlarının büyük mücadelesine sahne olacak. Ligi zirvede tamamlayan iki takım 17 Ağustos Cuma günü saat 13.00’da karşı karşıya gelecek.

Mavi Sezon’da şampiyon kim olacak?

1907 Fenerbahçe, Mavi Sezonu 34 puanla lider olarak kapatırken, HWA Gaming ise 21 puanla ligi 3’üncü sırada tamamladı.

ASUS Wolfteam Türkiye Kupası Mavi Sezon’u Türkiye’nin en güçlü Wolfteam Espor takımlarının kıyasıya mücadelesine sahne oldu. 1907 Fenerbahçe, Galatasaray Espor, HWA Gaming, Galakticos, Team Turquality, Youth Crew, Dark Passage ve Ice Esports takımları ligde büyük kupayı kaldırmak için yeteneklerini sergiledi.

Sezon finali heyecanı

Wolfteam turnuvalarında takımların çok çekişmeli maçlara imza attıklarını belirten Netmarble EMEA Genel Müdür Yardımcısı Aras Şenyüz, “ASUS Wolfteam Türkiye Kupası Mavi Sezon Finali’nde iki büyük takım heyecan rüzgarı estirecek. Son şampiyon HWA Gaming yine finalde. Bu sefer rakibi daha da zorlu, Wolfteam tarihinin en efsane maçlarından birine hazır olun. Global markaların espora yatırım yapmaya başlaması ile birlikte espor artık bir cazibe merkezi haline gelmeye başladı. Dünya medya devi FOX ile Netmarble’ın bir araya gelmesi, gelecek için umut verici. Bugerçekleştirdiğimiz iş birliği ile birlikte esporu ülkemizde bir adım daha ileriye taşıdığımıza inanıyorum.” dedi.

ASUS Türkiye Sistem İş Birimi Ülke Müdürü Özge Kılıç Güler, “Ana isim sponsoru olduğumuz Asus Wolfteam Türkiye Kupası Mavi Sezon Finali’nde bu sene de muhteşem bir final maçı bizileri bekliyor. İkisi de birbirinden değerli 1907 Fenerbahçe ve HWA Gaming takımlarının finale yakışır bir performans göstereceklerinden eminim. Her iki takıma ve sporcularına başarılar diliyorum.” dedi.

1907 Fenerbahçe Espor Takımı Başkanı Sina Afra, final heyecanını şu sözleriyle belirtti: “Wolfteam Türkiye finalinde 1907 Fenerbahçe espor olarak şampiyonluk hedefiyle mücadele edeceğimizden heyecanlıyız. Türkiye’de Esporun yaygınlaşması için bu gibi finallerin çok değerli olduğunu biliyoruz. Netmarble’a teşekkür ediyoruz. Yolumuz açık, şansımız bol olsun.”

HWA Gaming takımının sahibi Ahmet Taruz, “HWA Gaming olarak katıldığımız her organizasyonda hedefimiz şampiyonluk, Wolfteam’de son şampiyon ünvanı ile çıkacağımız final maçında her iki takıma da başarılar dilerim.” dedi.

FOX Networks Group Dijital Medyadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Evren Ünal ise, FOX Gaming Youtube kanalının lansmanını bu kadar heyecanlı bir final maçıyla yapacakları için çok mutlu olduklarını belirttikten sonra, final maçına ev sahipliği yapacakları 1907 Fenerbahçe ve HWA Gaming takımlarına başarılar ve değerli konuklarına keyifli izlemeler dilediklerini sözlerine ekledi.

BÜYÜK KAPIŞMA FOX GAMING YOUTUBE HESABINDA CANLI YAYINLANACAK!

ASUS Wolfteam Türkiye Ligi’nin final maçı, FOX’un oyun kanalı “FOX Gaming” üzerinden, www.youtube.com/foxgamingturkiye adresinden canlı olarak izlenebilecek.

Wolfteam Espor hakkında en güncel haberlere http://www.joygame.com/wolfteamespor adresinden ulaşılabiliyor.

Wolfteam’i ücretsiz indirip oynamak için https://www.joygame.com/wolfteam adresi ziyaret edilebiliyor.

 


Yorum Yazın