Wolfteam Dergisi Şimdi Online

Online Wolfteam Dergisi 300 TL değerinde hediye kodu veriyor

Türkiye’nin en çok oynanan FPS oyununa özel Wolfteam Dergisi şimdi de online olarak okuyucularla buluşuyor. Fiyatı 10 TL olan Wolfteam Dergisi, tüm oyunculara 300 TL değerinde hediye kodu veriyor.

Dergide Wolfteam ile ilgili en güncel bilgiler, silah analizleri ve harita açıklamalarının yanı sıra Wolfteam Kupası, takımlarla röportajlar, espor haberleri, ödüllü turnuva etkinlikleri ve Netmarble’ın diğer oyunlarına dair güncel bilgiler yer alıyor.

Netmarble Türkiye tarafından, 30 milyonu aşan oyuncu sayısıyla Türkiye’nin en çok oynanan FPS oyunu Wolfteam için özel olarak Wolfteam Dergisi, bayilerden sonra şimdi de online versiyonuyla okuyucuların karşısına çıkıyor. Dopdolu bir içeriğe ve oyuncuların başka hiçbir yerde bulamayacağı hediye kodlarına sahip olan derginin online satış fiyatı 10 TL.

300 TL değerinde hediye kodu

Wolfteam Dergisi’nde yer alan ve başka hiçbir yerde bulunmayan 300 TL değerindeki hediye kodu ile oyuncular, EM4A1 Alsancak gibi Wolfteam’da çok fazla talep gören pek çok silaha, aksesuara ve karaktere 30 gün boyunca sahip olabilecek.

Dopdolu bir içerik

10’uncu yılını kutlayan Wolfteam’in en yeni silahlarının analizlerinden en sevilen oyuncularla röportajlara kadar son bir yılda Wolfteam dünyasında gerçekleşen tüm yenilikler dergide yer buluyor. Okuyucular Mardin ve Lima gibi haritaların detaylarını, efsane kahramanlar ile oyuna yeni katılan karakterlerin bilgilerini ve kazanma taktiklerini bu sayıda bulabilir.

Ünlü yayıncılarla röportajlar

Ünlü oyun yayıncılarından Furkan ”BLoodRappeR” Çinici Wolfteam Dergisi’ne konuşurken, Wolfteam Türkiye Kupası 2017’nin öyküsü ile şampiyon HWA Gaming takımı ile yapılan röportajlar kupa heyecanını derginin sayfalarına taşırken yeni sezonla ilgili bilgiler de paylaşılıyor.

Netmarble ile eğlence de hediyeler de bitmez

Wolfteam Dergisi, aynı zamanda pek çok Netmarble oyunuyla ilgili yapılan güncellemeler, yeni eklenen silah ve karakterler, Netmarble dünyasındaki küresel gelişmeler, yeni başlayacak olan çeşitli oyun turnuvalarıyla ilgili kuralların yer aldığı kapsamlı ve doyurucu haberleri de içeriyor.

Dergide, Netmarble’ın diğer PC ve mobil oyunları Lineage 2: Revolution, Paramanya, MARVEL Future Fight, MStar, Hounds’a ait taktikler, hikayeler ve oyunların farklı yanları tanıtılıyor. Üstelik bu oyunların eğlencesini artıracak, değeri 100 TL’nin üstünde olan hediye kodları da dergide yer alıyor.

Derginizi hemen online satın alın

Online satış fiyatı 10 TL olan Wolfteam Dergisi’ni https://wolfteam.level.com.tr/ adresinden, 1 gün içerisinde en fazla 5 adetle sınırlı olmak üzere satın alabilirsiniz. Hediye kodların süresi dolmadan derginizi almak için acele edin.


Yorum Yazın

Connect with Facebook