“Days of Play” Kampanyası Kapsamında Playstation Ürünlerinde Büyük İndirim Fırsatları

PlayStation’ın konsol, aksesuar, oyun ve diğer hizmetleri için sunacağı Days of Play 2018 kampanyası, 8 Haziran Cuma günü başlayacak ve 11 gün boyunca devam edecek.

05 Haziran 2018 – Sony Interactive Entertainment (SIE), PlayStation’ın konsol, aksesuar, oyun ve diğer hizmetleri genelinde oyun tutkunlarına büyük avantajlar sunan Days of Play kampanyasının 2018’de yeniden yapılacağını duyurdu. Days of Play indirimleri ve sınırlı sayıdaki PS4™ Days of Play Özel Kasa Konsol için sunulan fırsatlar 8 ile 18 Haziran arasında dünya çapında geçerli olacak. Göz kamaştırıcı altın renkte ikonik PlayStation şekillerine sahip 500GB HDD PS4™ Konsol, ek bir DUALSHOCK®4 kablosuz kontrol cihazı ile birlikte geliyor.

Kampanya kapsamında, Days of Play Özel Kasa Konsol fırsatının yanı sıra, seçili 1TB ve 500GB PS4™ Konsol paketleri ve DUALSHOCK®4 kablosuz kontrol cihazı da avantajlı fiyatları ile raflarda olacak.

PS4™ tarihinde en hızlı satışı olan birinci parti oyun ünvanına sahip God of War ve Sony Interactive Entertainment Worldwide Studios (SIE WWS) oyunlarından Uncharted™ 4: Bir Hırsızın Sonu, Uncharted: Kayıp Miras, Gran Turismo Sport™ ve Shadow of the Colossus gibi Türkçe dil desteği ile gelen bir çok büyük yapım da indirimli kampanya fiyatlarıyla yetkili oyun ve teknoloji mağazalarında oyunculara sunulacak.

Days of Play süresince, PS Store’da, bir çok SIE WWS oyunu ile beraber, Call of Duty®: WWII (Activision), Far Cry 5 (Ubisoft) ve Assassin’s Creed® Origins (Ubisoft) ve Grand Theft Auto V (Rockstar Games) gibi üçüncü parti oyunlarda da büyük indirimler olacak.

Bunlara ek olarak, SIE WWS oyunları Farpoint ve Driveclub VR’ın da dâhil olduğu bir dizi PS VR oyununda sunulan harika fırsatların yanı sıra, PlayStation®VR başlangıç paketi[1] de avantajlı fiyatı ve ek bir oyun hediyesi ile kampanya kapsamında sunulacak.

SIE Başkan Yardımcısı ve Global Satış ve Pazarlama Müdürü Jim Ryan, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “2018’de Days of Play’in dönüşünü görmek harika. Bizim için önemli olan hayranlarımıza teşekkür etmek ve PlayStation’ın büyük oyunlarının ve eşsiz deneyimlerinin tadını çıkarmalarını sağlamak. Bu yıl, Days of Play için tasarlanmış PS4™ Özel Kasasının da piyasaya sürülmesi ile birlikte, daha da çok PlayStation ürünü, bulunduğu mağazalarda büyük fırsatlar ile oyunculara sunulacak. PlayStation’ı oyun oynamak için en iyi platform haline getiren, sahip olduğumuz tutkulu oyuncu topluluğumuz. Biz de oyunseverlerin yeni deneyimler keşfetmelerine ve daha fazla oynamalarına destek olmak için Days of Play’i hayata geçirdik.”

Days of Play kampanyası kapsamında sunulan donanım ve aksesuar fırsatları:

 • 500 GB PS4 Days of Play Özel Kasa Konsol1.749 TL*
 • 1TB PS4 Konsol ve God of War Paketi1.899 TL*
 • 500GB PS4 Konsol, 3 Oyun ve 3 Aylık PS Plus Üyeliği Paketi1.599 TL*
 • PS VR Başlangıç Paketi ve Arizona Sunshine Oyunu 1.499 TL*
 • DUALSHOCK®4 Kablosuz Kontrol Cihazı (siyah, beyaz, kırmızı, mavi) 219 TL*

Days of Play kampanyası kapsamında, SIE WWS’ten AAA PS4 oyunlarına sunulan indirimler:

 • God of War 249 TL*
 • Uncharted™ 4: Bir Hırsızın Sonu99 TL*
 • Uncharted: Kayıp Miras 99 TL*
 • Gran Turismo Sport™99 TL*
 • Shadow of the Colossus99 TL*
 • Horizon Zero Dawn99 TL*
 • Knowledge is Power 59 TL*
 • Hidden Agenda 59 TL*
 • Farpoint (PS VR)99 TL*
 • Driveclub VR (PS VR) 99 TL*

* Tavsiye edilen perakende satış fiyatlarıdır.

İhtiyacınız olan tüm bilgiler için www.playstation.com/tr-tr/campaigns/days-of-play/ adresini ziyaret edip yazı oyun dolu geçirebilirsiniz.

[1] PlayStation®VR Başlangıç Paketi, PlayStation®VR, PlayStation®Camera ve PlayStation® VR Worlds PlayStation ™ Store kuponu kodunu içermektedir.


Yorum Yazın