-->
Star Trek Online’ın Deep Space Nine’a Yolculuğu, Victory is Life İle 5 Haziran’da Başlıyor

Resmiyet kazandı! Star Trek Online’ın dördüncü büyük PC genişleme paketi Victory is Life, 5 Haziran 2018’de PC’ye çıkıyor. Kaptanlar Deep Space Nine temalı güncelleme ile Gama Kuadrantına daha önce yapılmamış bir yolculuğa çıkıyor. Burada Hur’q ile savaşmak için DS9 mürettebatıyla birlikte çalışacaklar. Dizinin asıl kastı tarafından seslendirilen Quark (Armin Shimerman), Odo (René Auberjonois), Kira (Nana […]

28.05.1818 | ulasufuk

Resmiyet kazandı! Star Trek Online’ın dördüncü büyük PC genişleme paketi Victory is Life, 5 Haziran 2018’de PC’ye çıkıyor.

Kaptanlar Deep Space Nine temalı güncelleme ile Gama Kuadrantına daha önce yapılmamış bir yolculuğa çıkıyor. Burada Hur’q ile savaşmak için DS9 mürettebatıyla birlikte çalışacaklar. Dizinin asıl kastı tarafından seslendirilen Quark (Armin Shimerman), Odo (René Auberjonois), Kira (Nana Visitor), Doctor Bashir (Alexander Siddig) ve sekiz başka karakter mürettebat üyelerine dahil. Bu genişleme paketi ayrıca yepyeni bir oynanabilir fraksiyon olan Jem’Hadar, yükselmiş seviye tavanı, yedi yeni bölüm, tamamen yeni bir Gama Kuadrantı “Sector Battlezone”u ve başka oynanış özelliklerini de takdim ediyor. Daha fazla bilgi çıkış sırasında açıklanacak.

https://www.youtube.com/watch?v=QGj62IPvAtM

Popüler Haberler


NVIDIA, en yeni GeForce Game Ready sürücüsü ile gişe rekorları kıran oyunlardan


Monster Notebook’un ilk Avrupa mağazası Almanya’nın başkenti Berlin’de açıldı


Türkiye, Project Cars 2 ile dünyanın dört bir yanındaki yarış ve oyun tutkunlarını


Yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar ve oyuncu ekipmanları alanında faaliyet