The Elder Scrolls Online’da Gizemli Summerset Isle’a Dönüş İçin Yepyeni Bir Bölüm

Yeni Bölüm Büyük İçerik ve Özellik Güncellemeleri Getiriyor; Satın Alma Seçenekleri Mevcut Oyun İçeriğine Anında Erişim Teklifi; Ücretsiz Oyun Haftası Bugün Başladı!
Bugün Bethesda Softworks, The Elder Scrolls Online: Summerset’i açıkladı , ZeniMax Online Studio’nun ödüllü çevrimiçi RPG’sinin The Elder Scrolls Online’ın (ESO) yeni bölümü olacak. Bu yılki bölüm, oyuncuları, The Elder Scrolls: Arena’dan bu yana ilk kez Yüksek Elflerin evini keşfetmek için inanılmaz Isle of Summerset’e gönderecek. Devasa ve canlı yeni bir bölge, epik bir ana hikaye, Psijic Order’a dayanan yeni bir yetenek çizgisi ve Takı İşçiliği’nin tanıtımı The Elder Scrolls Online: Summerset, hem yeni hem de kıdemli oyuncular için geniş bir yelpaze sunuyor.
Elder Scrolls Online: Summerset; 5 Haziran’da PC / Mac, Xbox One ve PlayStation 4 için yayınlanacak. Oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek ve ön sipariş vermek için; www.ElderScrollsOnline.com adresini ziyaret edin.

SUMMERSET ISLE UNLOCKED
Kraliçe Ayrenn’in emriyle, Summerset Isle artık yabancılara açıktır, ancak bir Daedric tehdidi, Yüksek Elflerin nefes kesen evlerine uzanır. Oyuncular Summerset Adası’na seyahat edecek, müttefikler toplayacak ve Tamriel’i tehdit eden gölgeli bir komplo ortaya çıkaracaklar.
ESO: Summerset, aşağıdakiler de dahil olmak üzere heyecan verici yeni özellikler ve zorluklarla dolu:
⦁ Yeni Bir Bölge: Summerset Isle, geçen yılki ESO’dan devasa Vvardenfell’den daha büyük bir ek olan eşsiz bir güzel arazi: Morrowind
⦁ Epik Ana Hikaye: ESO’nun ödüllü hikâyesinin devamı, 2015’te Orsinium DLC’de başlayan Daedric dramasıyla sonuçlandı.
⦁ Psijic Düzeni: Bir Elder Scrolls oyununda ilk kez, gizemli Psijic Order’a katılın ve onların gizli ev şehri Artaeum’u keşfedin.
⦁ Yeni Beceri Çizgisi: Yeni bir dövüş yetenek çizgisi kazanmak ve zaman içinde kendini kontrol etmek için Psijic Order’un mage’larının büyüsüne hakim ol
⦁ Takı İşçiliği: ESO’nun en yeni ustalık becerisi, oyuncuların karakterleri için güçlü araçlar yaratmalarını sağlar.
⦁ Yeni Grup PvE Zorlukları: Oyuncular Cloudrest’in, 12 oyuncunun yeni Deneme, yeni Delves ve Boss’ların ve Abyssal Geysers dahil olmak üzere diğer içeriklerin zorluklarıyla yüzleşebilirler.

YENİ İÇERİK İLK-DENEYİM VE VETERAN OYUNCULAR İÇİNDİR
Elder Scrolls Online’ın benzersiz Bölüm yapısı ve seviye ölçeklemesi, yeni içeriğin hem yeni hem de deneyimli oyuncular için kolayca erişilebilir ve eğlenceli olduğu anlamına gelir. Hem bir seviye hem de üst düzey taraftarlar, Summerset’te yeteneklerine uygun zorluklar bulacaklar ve yeni bölgeyi ve hikayeleri keşfetmek ve fethetmek için bir grupta yan yana oynayabilirler.

CGI fragmanı: https://youtu.be/MG17mHTMjYc

Oyunun ilk oyun fragmanı, Summerset bölgesine ilk bakış:  https://youtu.be/y-liqobeitQ

YAYINCI: Bethesda Softworks
GELİŞTİRİCİ: ZeniMax Online Studios
RELEASE DATE: 5 Haziran 2018
PLATFORMLAR: PC | Mac | PlayStation 4 | Xbox One
GENRE: Çevrimiçi Rol Oynama Oyunu
OYUN AÇIKLAMASI:
Elder Scrolls Online: Summerset, ZeniMax Online Studios’un ödüllü çevrimiçi RPG’si The Elder Scrolls Online (ESO) ‘nun bir sonraki bölümü olacak. ESO destanındaki bu yeni macera, maceraperestleri ve arkadaşlarını Summerset Adası’na gönderecek ve 1994’teki The Elder Scrolls: Arena’dan bu yana ilk kez yüksek elflerin atalarının evini ziyaret ederek keşfetmelerini sağlayacak. Oyuncular ayrıca Mages Guild’den önce gelen bir grup bilgeler olan gizemli Psijic Order’a ev sahipliği yapan Artae adasını da keşfedebilecekler. Tamriel’in kaderi dengede kalarak ESO’nun kahramanları dünyayı bir kez daha kurtaracak.
Bu yılki bölüm, başka hiçbir şeye benzemeyen muazzam ve çarpıcı yeni bir bölge, yeni büyülü güçlerin ustalıkla yetişeceği yeni bir yetenek çizgisi, güçlü dişliyi geliştirmek için genişletilmiş bir eleme sistemi ile destansı ve ödüllü ESO hikayesinin devamıyla tanışıyor. 30’dan fazla yeni hikaye içeriğiyle The Elder Scrolls Online: Summerset, hem ESO gazileri hem de oyuna yeni katılanlar için inanılmaz maceralar sunan, heyecan verici ve yenilikçi şekillerde genişliyor.
Temel özellikleri:
‘Elder Scrolls Online Chapter’ herkes için!

Elder Scrolls Online: Summerset, ESO’nun Morrowind ile birlikte geçen yıl düzenlediği ESO’nun Bölümleri altında geliştirilmiştir. Bölümler, hem mevcut hem de yeni ESO oyuncuları için eşit ölçüde erişilebilir ve eğlenceli olan çok sayıda yeni içerik ve özellik sunar.

• Yeni Oyuncular: Yeni oyuncular The Elder Scrolls Online: Summerset’e ve önceki ESO içeriğini oynatmaya gerek kalmadan,atlayarak,yeni bir öğretici ve başlangıç ​​alanında bir karakterle başlatabilirler. Orijinal oyun, The Elder Scrolls Online: Summerset ile birlikte sunulduğundan beri, yeni oyuncular, Tamriel boyunca yüzlerce saatlik ilave maceraya erişebilirler. Yeni oyuncular, herhangi bir Summerset dijital ön alımıyla tam oyuna anında erişebilirler.
• Mevcut Oyuncular: ESO veteranları yeni maceralara başlamak için mevcut kahramanlarını Summerset’e yükseltebilecek ve alabilecekler. Seviyeleri ne olursa olsun, var olan karakterler Summerset’e girdiklerinden seviyeye uygun içerik bulacaklardır.

• Bir süredir ESO oynamadınız mı?: Elder Scrolls Online: Summerset, ESO’ya geri atlamak ve maceralara devam etmek ya da yeni baştan başlamak için en iyi şanstır. Oyuncular sadece oyunu yeniden yüklemeli, giriş yapmalı ve tekrar oynamaya başlamalıdır.

Gizemli Summerset Yolculuğu
Summerset; yeni karakterler, hikayeler, işaretler ve maceralarla dolu devasa bir yeni alandır. Oyuncular, Tropikal lagünler, canlı renkler ile patlayan ormanlar ve Grand Elfler’in sofistike zevklerini yansıtan muazzam ve muhteşem bakımlı şehirleri ziyaret ederken muhteşem uçurum manzaralarıyla muhteşem bir manzara dolusu taşıyacaklar.

Tüm Yeni Beceri Hattı- Psijic Order’a Katılın
Diğer Elder Scrolls oyunlarında görülen Mages Guild’in öncüsü olan gizli Psijic Order, The Elder Scrolls Online: Summerset ‘te bir görüntü oluşturuyor. İlk kez, oyuncu, Artaeum adalarına seyahat edebilecek ve gizemli güçlerine erişebilmek için bu gizemli medeniyetlerin saflarına katılabilecektir ve kendinin yeni, güçlü yetenekleri açığa çıkacaktır.

Daha İnanılmaz Elder Scrolls Hikayeleri
2015 yılında Orsinium DLC Game Pack ile başlayan epik meta-hikayeye devam eden oyuncular, bir kez daha tüm Tamriel’i yok etmekle tehdit eden Daedric komplosuyla karşılaşacaklar. Kraliçenin kraliyet kararnamesiyle yabancılara Summerset’i açan Kraliçe Ayrenn’in emeği üzerine oyuncular, ünlü Khajiit casus Razum-dar’a yeniden katılmak, Kristal Kule’nin güçlü bilgelerini karşılamak ve Tamriel’in kaderi için bir kez daha savaşmak için geniş bir maceraya atılacaklar. Yüksek Elflerin atalarının evinin güzelliği arasında gölgeler yükselir ve garip kayıpların yayıldığını söyler. Yoksul bir etki, Yüksek Elf toplumunu içeriden yok etmek için çalışıyor ve şimdi, gölgede örgütlenen Daedric takipçilerinin fısıltısını söylüyor.

Genişletilmiş İşçilik Sistemi – Takı İşçiliği
Elder Scrolls Online: Summerset, oyuncuların en çok talep edilen özelliklerinden birini, tamamen yeni bir işçilik olan Takı İşçiliği’ni sunuyor. Oyuncular yeni maceraları için güçlenirken güçlü yeni malzemeleri üretebilecekler, deneyimlerini ve kaynaklarını kullanarak görevlerinde başarılı olmaları için her avantajı elde edecekler.

Yeni Grup Faaliyetleri
Yeni Denemeler, Deliller, Grup Etkinlikleri ve daha fazlası dahil olmak üzere yeni zorluklarla karşılaşmak için arkadaşlarınızla bir araya gelin…


Yorum Yazın

Connect with Facebook