Özel Kahraman Atalanta, Seven Knights’a Geliyor

Seven Knights oyuncuları artık Gizlenmiş Ustalar’ın üyesi Atalanta’yı alabiliyor. Üstelik Artan Çağrı etkinliği ve Atalanta paketi güncellemesiyle… Seven Knights’ın yeni güncellemeleri kullanıcılara büyük kolaylık getirecek.

Netmarble Games, Seven Knights mobil rol yapma oyunu içinde yeni bir dönemsel etkinlik olan “Ustalara Özel’i ve yeni bir özel kahraman olan “Atalanta” ile büyük güncellemeleri duyurdu.

Güçlü kahraman Atalanta

Gizlenmiş Ustalar’ın bir üyesi olan Atalanta güçlü bir kahraman. Klahan, Miho, Roro, Amelia ve Ingrid’i takip eden Atalanta’nın düşmana güçlü hasar vermesi bekleniyor. Atalanta’nın ayırt edici özelliği yay ve mızrak kullanması.

Artan Çağrı etkinliği

Bu güncellemeyi kutlamak amacıyla Seven Knights, kullanıcılara bol bol fayda ve etkinlikler sunuyor. Bu arada kullanıcılar, Artan Çağrı’da 7 basamağa eriştiklerinde 4 yıldızlı Atalanta’yı alabilirler. Ayrıca, kullanıcıların kahramanları Atalanta’nın kilidini açarsa, kahraman Leah’yı kahramanın kilidini açmak için kullanabilecek durumda olurlar.

Ayrıca, mağazada 6 yıldızlı Atalanta’yı sağlayan paket eşyası da bulunuyor. Kullanıcılar, May’ın Şanslı Sandığı’ndan büyük miktarda Yakut alabilirler.

Daha fazla eşyaya sahip olma imkanı

Güncellemede, kullanıcıların rahatı için de dikkate değer değişimler bulunmakta. Sisteme yeni eklenen Geçici Depolama özelliği sayesinde kullanıcılar artık bir seferde daha fazla eşyaya sahip olabilirler. Bu değişiklikle yeni oyuncular, Seven Knights’tan daha fazla keyif alırken, erken aşamadaki oyuncuların seviyeleri de daha hızlı yükselebilecek.

Oyun hakkında daha fazla detayı http://sevenknights.netmarble.com adresinde bulabilirsiniz.


Yorum Yazın

Connect with Facebook